Yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı 

İzmir’de meydana gelen deprem felaketinden ardından Türkiye genelinde hazırlanan yardımlar İzmir'e gönderilmeye devam ediyor. 

Yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı 

İzmir’de meydana gelen deprem felaketinden ardından Türkiye genelinde hazırlanan yardımlar İzmir'e gönderilmeye devam ediyor. 

Medya Keşan
Medya Keşan
12 Kasım 2020 Perşembe 10:18
Yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı 

SONGÜL KONAR

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Teşkilatlıda yaptığı açıklamada depremin ardından sokakta yaşamaya başlayan vatandaşlara ulaştırılmak üzere yardım yapmak isteyen vatandaşların, yardımlarını CHP İlçe Başkanlığına getirmeleri istenmişti. 

Toplanan yardımlar dün ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. 

CHP Keşan İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada yardım TIR’ında Kuru Gıda, Hijyen Kiti, Battaniye, Kışlık Kıyafet, Maske ve Dezenfektan gibi birçok ürün olduğu ve çocuklarında unutulmadığı söylendi. 

“TEK YÜREKTE BİRLEŞTİK”

İlçe teşkilatı tarafından yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi:“İzmir'deki depremin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Örgütü ve Keşan halkı olarak tek yürekte birleştik. Yaralarımızı beraber sarmak için İzmir oldu yüreğimiz. Bizler de buradan İzmir’de depremden zarar gören ve sokakta yaşamaya başlayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermek için İzmir Depremi Yardım Kampanyası başlattık. Depremzedelerimize toplanan ve ulaşan tırımızın içerisinde Kuru Gıda, Hijyen Kiti, Battaniye, Kışlık Kıyafet, Maske ve Dezenfektan, Bebek Bezi, Bebek Maması, Uyku Tulumu, Kalın Mat, Tekerlekli Sandalye, Elektrikli Isıtıcı gibi ihtiyaçları olan birçok ürünü ve oradaki çocuklarımızı unutmamak, bir nebze de olsa yüzlerini gülümsetebilmek adına oyuncaklar gönderdik. Elbette ki yüreğimiz İzmir'den yana, burada mağdur olan her bir vatandaşımızla beraber oldu. Ve nerede bir deprem, yardıma ihtiyacı olan olsa yüreğimiz orada olacak. Parti üyelerimiz ve Keşan halkımız bir kez daha zor zamanlarda nasıl tek yürek olduğumuzu, nerede ve kim olursa olsun omuz omuza verip, her zaman ihtiyacı olanın yardımına koştuğumuzu ve koşacağımızı, yaralarımızı birlikte sararak bizlere gösterdi. Bizler de buradan yardımlarımızı ulaştırabilmek için araç tahsis eden Uzunköprü Belediye Başkanımız Sayın Özlem Becan'a, kampanyamıza destek ve emek veren her bir üyemize ve Keşan halkımıza İzmir'in yaralarını birlikte sarmamıza katkıda bulundukları için teşekkür ediyoruz. Ve Milletimizin bir daha böyle acılar yaşamamasını canı gönülden diliyor, yaşamını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; depremzede yakınlarına ve tüm ulusumuza bir kez daha başsağlığı diliyoruz. Ülkenin neresinde hangi acı yaşanıyorsa biz de o acıyı yüreğimizde hissediyoruz. İzmirli kardeşlerimizin acısını hafifletmek, deprem sonrası oluşan ihtiyaçların karşılanmasına destek vermek için Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü ve Keşan halkı olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yüreğimiz İzmir'de.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol