Yeni pazaryerinin temel betonu için kurban kesildi

Aydın Milletvekili ve Edirne’den Sorumlu Parti Müfettişi Osman Aydın da katıldı

Yeni pazaryerinin temel betonu için kurban kesildi

Aydın Milletvekili ve Edirne’den Sorumlu Parti Müfettişi Osman Aydın da katıldı

06 Nisan 2013 Cumartesi 01:37
Yeni pazaryerinin temel betonu için kurban kesildi
 CHP Aydın Milletvekili ve Edirne’den Sorumlu Parti Müfettişi Osman Aydın, 5 Nisan

2013 Cuma Günü Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Saat 11.45 sıralarında Keşan Belediyesi’ne CHP Keşan İlçe Sekreteri Vedat Koyuncu, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şenol Yalı ve İlçe Saymanı Feridun Tümer ile gelen Osman Aydın, burada Belediye Başkanı Mehmet Özcan tarafından karşılandı.

Özcan, Aydın ve CHP Yönetim Kurulu üyeleri, ziyaret sonrası, Çok Amaçlı Pazaryeri inşaat alanına geçerek burada müteahhit firmanın temel betonu atımına geçmesi nedeniyle düzenlenen kurbanın kesim törenine katıldı.

AYDIN: KEŞAN’DA OLMAM MUTAT BİR ZİYARET

Keşan’a ziyaretinin özel bir amaç içermediğini vurgulayan ve mutat bir ziyaret olduğunu aktaran Osman Aydın, “Bu bölgenin sorumlu milletvekiliyim. Parti ve örgüt ziyaretlerinde bulunuyorum. Bu ziyaretler çerçevesinde Keşan Belediyesi’ni de ziyaret ediyoruz. Başkanımız Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi gibi çok önemli bir projeye imza atıyor. Bu projeden dolayı çok memnunuz ve kendisini tebrik ediyoruz. Keşan’da partimizin ziyaretinde de olumlu bir tablo ile karşılaştık.” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ YEREL SEÇİMLERDE DE KEŞAN VE EDİRNE’DE ÇOK İDDİALIYIZ

Tüm partilerin Edirne’deki belediye başkanlıklarını kazanmak için mücadele verdiğine ancak CHP’nin Edirne’deki tüm belediyeleri almak için ciddi bir çalışma yürüttüğüne vurgu yapan Osman Aydın, “Sosyal demokrat çizgideki insanların yönetimlere hakim olmalarını istiyoruz. Vatandaşlarımıza sosyal belediyeciliği anlatmamız ve göstermemiz lazım. Biz bu konuda ve projeler bazında Edirne ve Keşan’da çok iddialıyız, Türkiye’nin her yerinde iddialıyız. Tüm siyasi partilerin iddiaları olağan karşılanmalı. CHP olarak mevzilerimizi bırakmak değil, büyütmek ve çoğaltmak amacındayız.” diye konuştu.

 ÖZCAN: RESMİ VE BÜYÜK TEMEL ATMA TÖRENİ YAPACAĞIZ

Ziyaret sırasında kurban kesmenin nedeni ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Özcan da şunları söyledi: “Geçen seferki attığımız beton, zemin betonuydu. Resmi ve büyük bir temel atma töreni yine yapacağız ama şimdi adettendir ilk demir üzerine gerçek beton temel atımı nedeniyle buradayız. Müteahhit firma ile konuştuk ve kurban keserek kan akıtmak istedik. Hayırlı olsun.”

Başkan Mehmet Özcan, Milletvekili Osman Aydın ve CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra pazaryeri inşaat alanını birlikte gezdi.

Son Güncelleme: 06.04.2013 01:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol