Yılbaşı özel biletleri Keşan’da satılmaya başlandı

SAHTE BİLETE DİKKAT

Yılbaşı özel biletleri Keşan’da satılmaya başlandı

SAHTE BİLETE DİKKAT

02 Aralık 2015 Çarşamba 10:14
Yılbaşı özel biletleri Keşan’da satılmaya başlandı
 Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri dün sabahtan itibaren Keşan’da da satılmaya başladı. 55 milyon lira büyük ikramiyenin hayalini kuran Keşanlılar, yılbaşı biletlerine büyük ilgi gösteriyor.

Milli Piyango Yılbaşı özel çekiliş biletleri tam bilet 50 TL, yarım bilet 25 TL çeyrek bilet ise 12,50 TL’den satışa sunulmaya başlandı.  Keşan Ziraat Bankası yanında Milli Piyango bileti satışlarını yapan Zeki Zorlu, Milli Piyango bileti alanların zengin olma ihtimalinin olduğunu söyledi.

SAHTE BİLETE DİKKAT

İlk günden özellikle çeyrek biletlerin çok fazla satıldığını söyleyen ve sahte olarak üretilen piyango biletleri karşısında dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulunan Zorlu,Özellikle çeyrek biletlerden çok satıyoruz satışlar şu an iyi başladı ve yılbaşına doğru daha da artacak diye umut ediyoruz. Vatandaşlarımızı özellikle sahte biletler konusunda uyarıyoruz. Bilet arkasında ruhsat numarası ve kaşe numaralarının aynı olmasına dikkat etmelerini öneriyoruz. Mümkünse biletlerini yıllardır tanıdıkları bildikleri kişilerden alsınlar.” dedi.

Son Güncelleme: 03.12.2015 09:05
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol