Ahmet Gücüyener Caddesi trafiğe açıldı Helvacıoğlu: “Caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik”

Yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelinen Ahmet Gücüyener Caddesi 1 Ekim 2020 Perşembe Günü Saat 13.00’te trafiğe açıldı.

Ahmet Gücüyener Caddesi trafiğe açıldı Helvacıoğlu: “Caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik”

Yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelinen Ahmet Gücüyener Caddesi 1 Ekim 2020 Perşembe Günü Saat 13.00’te trafiğe açıldı.

Medya Keşan
Medya Keşan
02 Ekim 2020 Cuma 09:41
Ahmet Gücüyener Caddesi trafiğe açıldı  Helvacıoğlu: “Caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik”

SONGÜL KONAR

Yolun trafiğe açılışına Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları; Yakup Balcı, Nuran Uslu, Mustafa Altay, Ali Yılmaz, Meclis üyesi Sema Kılıç, Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan katıldı.

“GÖREVE GELDİĞİMİZDEN BU YANA YAPTIĞIMIZ YOL VE ASFALT ÇALIŞMALARINDA BUGÜN 22. KM’YE ULAŞTIK”

Ahmet Gücüyener Caddesi’ni Keşan’a yakışır bir hale getirdiklerini ifade eden Mustafa Helvacıoğlu: “Keşan’ımızın, öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yoğun gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda; Keşan’ımızın gelecek yıllarını düşünerek yaptığımız önemli çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Bugün, çalışmalarını kısa sürede bitirip vatandaşlarımızın kullanımına açtığımız Ahmet Gücüyener Caddemizdeyiz. Asfaltlama, kaldırım, kent mobilyaları, çöp konteynerleri ve peyzaj düzenlemeleri ile caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik. Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız yol ve asfalt çalışmalarında bugün 22. km’ye ulaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımız için de keyifli bir güzergah tasarladık. Ahmet Gücüyener Caddemiz yeni yüzüyle örnek bir cadde olacak” dedi.

“BU GÜZEL YOLLARDA HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Ulaşım rahatlığı ve hızlılığını hedeflediklerini belirten Helvacıoğlu konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Bilindiği üzere; trafikte rahatlama sağlamak için önemli adımlar atıyoruz. Ulaşım rahatlığı ile hızlılığını hedeflediğimiz bu caddemizi de bugün hep birlikte kullanıma açtık. Tamamladığımız yollar ile birlikte trafik daha akıcı hale gelecek. Bu vesileyle; başta bizlere her koşulda inanıp güvenen hemşehrilerime ve Keşan’ın derdini dert edinen herkese teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Ne dedik; ‘bu güzel yollarda hep birlikte yürüyeceğiz’ Allah yolumuzu açık etsin Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol