AK Parti Keşan İlçe Yönetiminden Keşan TSO’ya ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Yönetimi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

AK Parti Keşan İlçe Yönetiminden Keşan TSO’ya ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Yönetimi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
08 Haziran 2021 Salı 10:08
AK Parti Keşan İlçe Yönetiminden Keşan TSO’ya ziyaret

AYGÜL KONAR

Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve Yönetim Kurulu’na Keşan TSO’nun Covid-19 sürecinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Dün saat 11.00’de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette Meclis Başkanı Özkaya, pandemi etkisinin her alanda hissedildiğini belirterek yerel işletmelerin yaşadıkları sorunların altını çizdi.

Özkaya, “AK Parti Keşan Yönetimi olarak sizleri odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Keşan TSO olarak salgın süresince üyelerimizden gelen sorun ve taleplere çözüm üretmek adına var gücümüzle çalıştık. Pandemi koşullarına karşı ticari hayatı korumak için ortak akılla çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son vaka sayıları, alınan tedbirlerin ve tam kapanmanın da etkisiyle yerel işletmelerimiz adına umut verici’’ dedi.

YUNANİSTAN VE BULGARİSTAN’DAN GELEN MİSAFIRLER BÖLGESEL EKONOMİMİZ AÇISINDAN ÖNEMLİ’’

Meclis Başkanı Özkaya konuşmasının devamında, “Avrupa’ya açılan İpsala Gümrük Kapımız bölgemiz açısından çok önemli. Yunanistan’dan ve Bulgaristan’dan gelen misafirlerimiz çarşı merkezin de faaliyetlerini sürdüren işletmelerimizden Saros Körfezimizdeki turistik tesislerimize kadar çok kıymetli. Keşan TSO olarak İpsala Gümrük Kapımızın çift taraflı açılması ve hızlı PCR testinin uygulanmasıyla ilgili gerekli girişimlerde bulunduk. Bölgesel ekonomimizi eski günlerine getirmek için üyelerimizden gelen sorun ve talepleri salgın süresince ilgili mercilere ilettik. Bu kapsamda yerel işletmelerimize verilecek destekler ve üyelerimizden gelen sorun ve taleplerin çözüme kavuşmasını önemsiyoruz. AK Parti İlçe Başkanı ve değerli yönetim kurulu üyelerinin de desteklerini bekliyoruz’’ dedi.

Karşılıklı yapılan istişarelerin akabinde ziyaret sona erdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol