Bayazıt ve Keleş: “Hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor”

İl Genel Meclisinin AK Partili Üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, bölgede yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

Bayazıt ve Keleş: “Hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor”

İl Genel Meclisinin AK Partili Üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, bölgede yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
02 Temmuz 2021 Cuma 10:13
Bayazıt ve Keleş: “Hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor”

SONGÜL KONAR

Bayazıt ve Keleş, bölgeye yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda, hizmetlerini esirgemeyen AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a teşekkür ettiler.

“DİĞER YOLLARIMIZDAKİ YAMA ÇALIŞMALARIMIZDA SEZON İÇERSİNDE DEVAM EDECEK”

Hizmetlerin aksamadan devam ettiğini belirten Bayazıt ve Keleş, “Edirne İl Genel Meclisi Üyesi, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantıları bugün itibari ile başladı. Geçtiğimiz aylarda pandemi ve havaların elverişsizliği nedeniyle saha çalışmalarımız aralıklarla devam ediyordu. Pandeminin gevşemesi ve yaz aylarının da gelmesiyle birlikte saha çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Özel idare 2021 yılı programına aldırdığımız işlerden birkaçını yapmaya başladık ve yapmaya devam edeceğiz. Suyu hatlarımız olsun, yol bakım çalışmalarımız olsun hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor. Yol bakım çalışmalarımız yama çalışmalarımız ikinci kat ve birinci kat asfalt çalışmalarımız bir hafta önce itibari ile başlamış bulunmakta. Kozköy- Edirne ana yola bağlantı yolunun iki kilometrelik kısmının ikinci kat asfalt çalışması yapıldı ve bitti. Bugün de Edirne ana yoluyla bağlantılı olan Altıntaş ve Karacaali yolunun yedi kilometrelik ikinci kat asfalt çalışmasına başlandı. İki iş günü içersinde çalışmalarımız biteceğine inanıyoruz. Hava sıcaklıkları yol yapım için uygun, sağlam ve verimli asfalt için en uygun zamanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bundan sonraki yol çalışmalarımızda sahil yolundan Mercan köyümüze bağlantısı olan iki kilometrelik yolumuzun ikinci kat asfaltını ilerleyen zamanlarda yapacağız. Yine sahil bölgemizde kalan Beyköy ve Erikli köyleri arasındaki yolumuzun asfaltlama çalışmasını yapacağız. O yolumuzun da asfaltlama çalışması ikinci kat olacak. Son olarak da Türkmen ve Gündüzler Köyümüzün arasında bulunan alt zemin çalışmaları yeni tamamlanan yolumuzun birinci kat asfaltını ve ikinci kat asfaltını sezon içersinde tamamlayacağız. Diğer yollarımızdaki yama çalışmalarımızda sezon içersinde devam edecek. Çalışmalarımıza sahada devam ediyoruz. Hizmetlerimizde bizlere desteklerini esirgemeyen vekilimiz Fatma Aksal’a İl Başkanımız Belgin İba’ya ve İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’a teşekkür ederiz” diye konuştular.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol