Belediye, lüks tekne kiraladı…

Keşan Belediyesi tarafından sahillerde kullanılmak amacıyla, Edirne Kızılay Şubesi’nden lüks tekne kiraladığı öğrenildi.

Belediye, lüks tekne kiraladı…

Keşan Belediyesi tarafından sahillerde kullanılmak amacıyla, Edirne Kızılay Şubesi’nden lüks tekne kiraladığı öğrenildi.

Medya Keşan
Medya Keşan
06 Temmuz 2020 Pazartesi 00:21
Belediye, lüks tekne kiraladı…

BÜLENT SAYLAM

“LÜKS TEKNE, 10 KİŞİ KAPASİTELİ”

Belediye ekipleri, geçen hafta içerisinde, Edirne Kızılay Şubesi’nden teslim aldıkları tekneyi Erikli Sahili’nde kullanmaya başladıkları görüldü. Kiralanan lüks teknenin kaptan dahil, 10 kişi kapasiteli olduğu öğrenildi. Öte yandan belediye personeli tarafından geçen cuma günü deneme sürüşleri yapılan lüks tekne tam not aldı. 

“Lüks tekne ne kadar ücrete kiralandı?”

Keşan Belediyesi tarafından kiralanan lüks teknenin ne amaçla kullanılacağı ve aylık ne kadar bir ücrete kiralandığı merak konusu oldu. Öte yandan lüks teknenin tanıtımının yakın zaman içerisinde, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından yapılacağı öğrenildi.

“TEKNE, VATANDAŞ İÇİN Mİ PERSONEL İÇİN Mİ ALINDI?”

Kiralanan lüks tekne konusunda konuşan bazı vatandaşlar, “Lüks tekneler, belediye personeli için mi yoksa Keşan’da yaşayan vatandaşlara hizmet etmek için mi kullanılacak bilmiyoruz. Eğer vatandaşın hizmeti için bu lüks tekneler kullanılacaksa, ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacak? Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’ndan isteğimiz vatandaş için ücretsiz turların düzenlenmesini istiyoruz!” dediler.

Pekcanlı, 25 Mayıs’ta teknelerin akıbetini sormuştu…

Öte yandan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı tarafından 25 Mayıs 2020 tarihinde sosyal medyada, “Edirne Kızılay Şubesi’nin bir zamanlar kullanmak için aldığı teknelerin akıbetini tabi ki, takip ediyorum. Bakalım bu tekneler nerelerde ne iş yapıyor yakında ortaya çıkar. İnşallah kamu zararı olmaz. Benden söylemesi” şeklinde paylaşımda bulunmuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol