Belediye Meclisi bugün toplanacak

Keşan Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısı, bugün gerçekleştirilecek.

Belediye Meclisi bugün toplanacak

Keşan Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısı, bugün gerçekleştirilecek.

Medya Keşan
Medya Keşan
04 Temmuz 2019 Perşembe 10:58
Belediye Meclisi bugün toplanacak

HABER MERKEZİ

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında yapılacak, Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek, saat 15.00’te başlayacak mecliste şu gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanacak;

1-Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. Maddesi gereğince Tanıtma,

Ağırlama, Tören, Fuar, Organizasyon Giderleri ödenek kalemine bütçe aktarılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

2-Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Belediyemize hibe edilen 2019 Model Ford Cargo Kamyonun hibesinin kabulüne ait konunun Meclisçe görüşülmesi.

3-Keşan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Mücavir Alanlar Cep Terminallerinden alınacak olan ve Plan, Bütçe Komisyonunca kararlaştırılan Ücret tarifelerinin meclisçe görüşülmesi.

4-Belediyemiz elinde mevcut olan Norm Kadrolarda değişiklik yapılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

5-İlçemizde ve Mücavir Alanlarımızda bulunan işyerlerinin içkili yerler bölgesine alınması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

6-Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS)’un İlçemizde halkımızın yoğun kullanıldığı herhangi bir park veya caddeye ’27.Alay İsminin Verilmesi’ talebinin Meclisçe görüşülmesi.

7-Belediyemize ait Keşan Halk ekmek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin sermayesinin artırılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

8-Belediyemizde istihdam edilen ve emekli olacak personelin ihbar ve kıdem tazminatlarının ödenmesi için İller Bankası A.Ş.’den kredi alınması ve Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yetki verilmesi hususunun Meclisçe görüşülmesi.

9-İlçemiz mücavir alanları olan Erikli, Yayla ve Danişment sahilleri için koruma amaçlı imar planı hazırlanması amacıyla İller Bankası A.Ş.’ne yetki verilmesi hususunun Meclisçe görüşülmesi.

10-Mülkiyeti Keşan Belediyesi adına kayıtlı olan ve tarla niteliğinde olan, imar planları dışında Tarım Alanında kalan 594 ada, 4 nolu parselin satışının Meclisçe görülmesi.

11- Yukarı Zaferiye Mahallesi, 185 ada, 7-11 ve 12 nolu parseller için plan değişikliği talebinin Meclisçe görüşülmesi

12-Dilek ve Temenniler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol