“Bir Çocuk Giydirmek İster misin?”

Keşan’da ilk defa başlatılan “Değişime Bir Umut Ol” Sosyal Sorumluluk Projesi yardıma muhtaç ailelere maddi, manevi her türlü yardımları yapmaya devam ediyor.

“Bir Çocuk Giydirmek İster misin?”

Keşan’da ilk defa başlatılan “Değişime Bir Umut Ol” Sosyal Sorumluluk Projesi yardıma muhtaç ailelere maddi, manevi her türlü yardımları yapmaya devam ediyor.

Medya Keşan
Medya Keşan
24 Temmuz 2019 Çarşamba 12:23
“Bir Çocuk Giydirmek İster misin?”

AYGÜL KONAR

Ramazan Bayramı öncesinde birçok yardıma muhtaç ailelere, çocuklara, yetimlere ve kimsesiz yaşayan yaşlılara maddi, manevi her türlü yardımda bulunduklarını söyleyen Ümit Ulaba, bu seferde Kurban Bayramı öncesinde çocuklar için bir proje başlattıklarını belirtti.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ YARDIMSEVER İNSANLAR İLE BULUŞTURUYORUZ”

“Bir Çocuk Giydirmek İster misin?” projesiyle yardıma muhtaç çocuklara bayramlık kıyafetlerini almayı hedeflediklerini söyleyen Ümit Ulaba, yaptıkları projeler ile ilgili bilgi vererek şunları söyledi:“Sosyal sorumluluk projesi için daha önce Ramazan ayı içerisinde birçok ailemize erzak yardımları için sosyal medya üzerinden kampanya başlattık. 80 ailemize erzakımızı teslim ettik. 35 çocuğumuzu bayram nedeniyle giydirdik. Bu vesile ile sosyal medyada paylaşımımız yardım kampanyamıza Keşan dahil birçok memleketten, illerden, ilçelerden bizlere destek oldu. Bunun yanında ‘Değişime Bir Umut Ol’ projemiz kapsamında evde yaşlılarımızın, engellilerimizin, şehit ailelerimizin ve kimsesiz yaşayan yaşlılarımızın evde temizlik hizmetleri, kişisel bakım, boya, badana, tamiratları gönüllülerimiz ile birlikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizlerden ev yemekleri isteyenlerde oluyor. Bizim gönüllü arkadaşlarımız ile bu faaliyetleri yapmaya çalışıyoruz. Projemiz kapsamında 6 kişi var. 4 kadın, 2 erkek, projemiz içerisinde aktif olarak görev almakta. Biz projemiz kapsamında hiç kimseden hiçbir maddi talepte bulunmuyoruz. Kurban Bayramı öncesinde yeni bir kampanya başlattık. ‘Bir Çocuk Giydirmek İster misiniz?’ diye. İhtiyaç sahiplerini yardımsever insanlar ile buluşturuyoruz. Çocuk giyim mağazaları, ayakkabı mağazalarından öncesinde bir fiyat alıyoruz. Bizlere projemiz kapsamında neler yapabilirler, hangi indirimleri uygulayabilirler diye teklif aldık. Bu bayram vesilesiyle kampanyamız bir hafta oldu başlayalı. Yardımsever insanlarımız sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak yardımda bulunabilirler.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol