CHP’li meclis üyeleri, Helvacıoğlu’nu eleştirdi: “Bin düşünün bir yapın”

Keşan Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri tarafından dün yapılan yazılı açıklamada; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’yla ilgili eleştirilerde bulundu.

CHP’li meclis üyeleri, Helvacıoğlu’nu eleştirdi: “Bin düşünün bir yapın”

Keşan Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri tarafından dün yapılan yazılı açıklamada; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’yla ilgili eleştirilerde bulundu.

Medya Keşan
Medya Keşan
27 Ağustos 2020 Perşembe 11:18
CHP’li meclis üyeleri, Helvacıoğlu’nu eleştirdi:  “Bin düşünün bir yapın”

SONGÜL KONAR

“BİZ, HİÇBİR ZAMAN YAPILANLARA KARŞI OLMADIK”

Keşan halkının vakti ve nakdi boş yere, bir inat uğruna harcanmaması gerektiği belirtilen açıklamada, şunlara yer verildi: “Sayın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sözleşme imzalanırken ayrı, proje çizilirken ayrı, kazılırken ayrı, yapılırken ayrı, açılırken ayrı ritüeller ile adeta bir şovmen edasıyla sosyal medyalarda takipçi ararken uzunca bir süre kapatılarak ve Keşan Küçük Sanayi’ne ulaşımı kısıtlayarak yapılan yollarımız, ne yazık ki sadece birkaç hafta trafiğe açık kalabildi. Biz, hiçbir zaman yapılanlara karşı olmadık. Halkın parasının boşa harcanmaması gerektiği ve yapılan her işin yıllar boyu sağlıklı bir şekilde halka hizmet etmesi gerektiğini defalarca dile getirdik. Fakat Sayın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu her şeyi kendisinin bildiğini düşünüp, sanki biz kendisine kumpas kuruyormuşuz edasıyla ısrarla bu yolu kendi istediği zamanda ve kendi istediği şekilde yaptı ve görüyoruz ki, sonuç ortadadır. Bunlar yol yapmayı unutmuşlar deyip de yaptığı yolun 5. gününde paramparça olduğunu görmek umarız sayın başkana bir ders olmuştur. Sayın başkan gerek gazete manşetlerinde gerek sosyal medya hesaplarında sürekli çalışkanlığından bahsedip duruyor. Fakat kendisini uyaralım. Keşan halkının reklama, şova, takipçiye değil hizmete, ihtiyacı var. Sayın başkana tavsiyemiz şudur; bir işi yapmadan önce bilen bir kaç kişiye sorup düşünün, gerekirse uzun uzun düşünün. Geriye dönüşü zor olan işler yapacaksanız düşünmek en kolay ve en güvenli yöntemdir. Bin düşünün bir yapın. Sayın başkan, şunu bilin, herkes yanılabilir, herkes yanlış yapabilir ama bunu değiştirmenin, bir daha yapmamanın en kolay yolu düşünmektir, iletişim kurmaktır.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol