“Corolla Hybrid” görücüye çıktı

Toyota'nın Türkiye'de üretilen “Corolla Hybrid” Toyota Plaza Kale Keşan'da, 13 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen VIP lansman ile görücüye çıktı.

“Corolla Hybrid” görücüye çıktı

Toyota'nın Türkiye'de üretilen “Corolla Hybrid” Toyota Plaza Kale Keşan'da, 13 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen VIP lansman ile görücüye çıktı.

Medya Keşan
Medya Keşan
16 Şubat 2019 Cumartesi 10:09
“Corolla Hybrid” görücüye çıktı

HABER MERKEZİ

Saat 18.00'de, Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Yolu Caddesi No: 34/A (İstanbul yolu üzeri) Toyota Plaza Kale Keşan adresinde başlayan VIP lansmanına; Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Kale Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Kale ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Kale, birçok STK'ların başkan ve temsilcileri, banka müdürleri, yeni Corolla'yı merak eden vatandaşların yanı sıra, yaklaşık bin 700 kişilik Toyota meraklısına hitap eden Toyota Club Tekirdağ üyeleri de katıldı. Evrim Kale: “Türkiye’de üretiliyor olması bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor.” şeklinde konuştu. Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bugüne kadar tüm dünyada 46 milyon adetten fazla tercih edilen efsane model Corolla’nın 12’nci nesli Toyota Plaza Kale Keşan’da düzenlenen özel bir törenle tanıtıldı. Merve Erikli'nin sunuculuğunu yaptığı VIP lansmandaki heyecanlı bekleyiş, yapılan ikramın ardından, yeni “Corolla Hybrid”in örtüsünün kaldırılmasıyla, yerini yeni Corolla'yı inceleyen meraklı gözlere bıraktı. Yeni Corolla’nın ilk tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Toyota Plaza Kale Keşan Genel Müdürü Evrim Kale, ilk neslinden bu yana kendine özel bir hayran kitlesi oluşturarak otomotiv dünyasının her zaman merak ve heyecan uyandıran otomobili olmayı başaran Yeni Corolla'nın, hibrit versiyonu ile birlikte Toyota’nın Türkiye’deki fabrikasında üretildiğini söyledi. Kale, “Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Toyota’nın misyonu en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Corolla’nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inanıyorum. Üstelik Corolla’nın hibrit modeli ile birlikte Türkiye’de üretiliyor olması bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor.” dedi. Lansman; konuşmanın ardından, Yeni Corolla'nın, meraklıları tarafından incelenmesiyle sona erdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol