Helvacıoğlu, 2022’nin ilk röportajını Medya Keşan’a verdi: “2022’de güzel bir Cumhuriyet Meydanı ve çarşı düzenlemesi olacak”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yeni yılın ilk demecini Medya Keşan Gazetesi’ne verdi.

Helvacıoğlu, 2022’nin ilk röportajını Medya Keşan’a verdi: “2022’de güzel bir Cumhuriyet Meydanı ve çarşı düzenlemesi olacak”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yeni yılın ilk demecini Medya Keşan Gazetesi’ne verdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
02 Ocak 2022 Pazar 16:53
Helvacıoğlu, 2022’nin ilk röportajını Medya Keşan’a verdi:  “2022’de güzel bir Cumhuriyet Meydanı ve çarşı düzenlemesi olacak”

MEHMET AYTAÇ

2022 yılına girdiğimiz ilk dakikalarda Medya Keşan Gazetesi Editörü Mehmet Aytaç’ın; “2022 yılında Keşan’ı neler bekliyor?” sorusunu yanıtlayan Mustafa Helvacıoğlu, yeni yıldan çok umutlu olduğunu vurgularken, Cumhuriyet Meydanı ve çarşının düzenleneceğini açıkladı.

“GÜZEL GÜNLER BİZLERİ BEKLİYOR”

Helvacıoğlu şunları söyledi: “2022 yılına girdik. Herkese hayırlı olsun. Evde huzur olsun, işte bereket olsun. Bu akşam (yılbaşı akşamı) Cumhuriyet Meydanı’nda Keşanlı hemşerilerimizle çok güzel bir akşam yaşıyoruz, bir yıl geçişi yaşıyoruz. Bütün zorlukları, felaketleri, afetleri, üzüntüleri geride bırakıyoruz. Üzerimizden atıyoruz. Umut dolu bir 2022 yılı diliyorum herkese. Ben Keşan’da bir yönetici olarak çok umutluyum 2022’den. Keşan’ın yılı olacak 2022. 2022 Keşan’ın 100. yılı. Cumhuriyetimizin ikinci 100. yılına gidiyoruz. 2023’ü karşılayacağız. Atatürk’ün yolunda, Cumhuriyet’in izinde, Cumhurbaşkanımızın vizyonunda çok güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Keşan’da bir kere Cumhuriyet Meydanı’nın artık son halleri bunlar. Güzel bir Cumhuriyet Meydanı bekliyoruz. Çarşının düzenlenmesi, yolların ve her türlü ihtiyacın karşılanması için canla başla çalışan, 7/24 gecesini gündüzüne katan bir belediye anlayışıyla yollara döküldük. Bakın hemşerilerimiz coşku dolu, umut dolu. Güzel günlere sabırsızlanıyorlar. Hiç umutsuzluğa kapılmadan güzel günleri yaşamak için ben de sabırsızlanıyorum. Keşan’da yaşayan bir vatandaşım ben de. Bugün yöneticiyim, yarın vatandaşım. Ama ben de umutluyum. Keşan’ın bundan sonraki yıllarda hak ettiği yere geleceğinden hiç kuşkum yok. Tüm hemşerilerimin, Türkiye’nin, Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum. Selametle kalsınlar, huzurla yaşasınlar, güvenle işlerini yapsınlar. Güzel günler bizleri bekliyor.”

Son Güncelleme: 02.01.2022 17:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol