MMMBD Keşan Şubesi'nin genel kurulu yapıldı

MMMBD (Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği) Keşan Şubesi'nin olağan genel kurulu, dün gerçekleştirilirken, tek liste ile yapılan genel kurulda Ahmet Oğuz başkanlığındaki liste yeni dönemde göreve getirildi.

MMMBD Keşan Şubesi'nin genel kurulu yapıldı

MMMBD (Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği) Keşan Şubesi'nin olağan genel kurulu, dün gerçekleştirilirken, tek liste ile yapılan genel kurulda Ahmet Oğuz başkanlığındaki liste yeni dönemde göreve getirildi.

Medya Keşan
Medya Keşan
09 Eylül 2021 Perşembe 09:21
MMMBD Keşan Şubesi'nin genel kurulu yapıldı

Saat 14.00 sıralarında, MMMBD Keşan Şubesi'nin hizmet binasında başlayan genel kurula; MMMBD Genel Merkezi'ni temsilen Hasan Türkekul, Keşan Belediyesi'nden Levent Keçimen, İŞKUR Keşan Merkez Müdürü Mehmet Yazıcı, Keşan Verdi Dairesi Müdür Vekili Reşat Çakır, Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Meclis Başkanı Orkun Özkaya ile Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Edirne SMMMO Başkanı Enver Çevik, Keşan TB (Ticaret Borsası)'nı temsilen Murat Orhun ile şube üyeleri katıldı.

Batman: "Tüm hızımız ile koşarken coronavirüs salgını çalışmalarımızı yavaşlattı"

Verilen önerge ile Divan Heyeti'ne Cüneyt Keskin, Haluk Kaba ve Hasan Özen'in seçilmesiyle başlayan genel kurulda İstiklal Marşı okundu. Toplantının açış konuşmasını yapan MMMBD Keşan Şubesi Başkanı Eralp Batman, "Seçildiğimiz günden bu güne geçen 3 yıllık süreci geride bırakıyoruz. Görevde bulunduğumuz süreçte yönetim kurulu olarak genel merkezimizin ve odamızın da destekleri ile birçok eğitim ve seminer faaliyeti gerçekleştirdik. Bu süreçte tüm kurum ve kuruluşlar ile çalışmalarımızı uyumlu bir şekilde yürüttük. Tüm hızımız ile koşarken coronavirüs salgını çalışmalarımızı yavaşlattı. Umarım hastalığın bittiği, her şeyin eskisi gibi olduğu bir döneme başlarız. Yönetim ve diğer kurullara seçilecek arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim." dedi.

Şapçı, birliktelik mesajı verdi

Daha sonra söz alan Enver Çevik', yapılan ve yapılacak çalışmaların yanı sıra, yaşadıkları sorunlardan bahsetti. Toplantının devamında konuşan İsmail Şapçı, iyi bir işletme ve şirket yöneticisi olmak için iyi bir serbest muhasebeci mali müşavire ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, aynı yolda ortak yaptıkları yürüyüşün önemine dikkat çekip, birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaba: "Durmadan yorulmadan ilk günkü heyecanla..."

Hasan Türkekul'un, genel merkezin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vermesinin ardından söz alan Haluk Kaba"Hizmetlerin devamı için birlik ve beraberliğimize devam ediyor ve etmeliyiz. Zaman zaman dedikodular çıksa da kulak asmıyoruz. İşimize bağlı bir şekilde mesleğimizin sorunlarına odaklanalım. Bu anlamda 3 yıl görev yapan Eralp Batman'a teşekkür ederken, seçilecek olan yeni yönetime de başarılar dilerim. Geçtiğimiz gün yaptığımız bir söyleşide sonucuna vardığımız 'Durmadan yorulmadan ilk günkü heyecanla' anekdotu da ileterek sözlerime son veriyorum." diye konuştu.

Ahmet Oğuz başkanlığındaki yeni yönetim göreve getirildi

Toplantıda, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile  yapılan seçimlerde, Ahmet Oğuz başkanlığındaki liste yeni yönetime seçildi. Yönetim Kurulu: Ahmet OğuzBarış SarıkeçeAnıl KüçükkaracaTanju DemirkolBilgen Şilit, Onur Durmaz ve Ahmet Zeki Özkan'dan oluşurken, Denetim Kurulu da; Haluk KabaEgemen Lofçalı ve Abdulkadir Girgin'den oluştu. Onur Kurulu'na da; Osman Kenan BaydarSavaş Pekdemir ve i. Erkan Yıldırıcı seçildi. Birlik delegeleri ise Cüneyt KeskinÜzeyir Eralp Batman ve Nuri Kurt oldu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol