Mustafa Helvacıoğlu: 1 ayda 5 fuara gittik

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Sakarya’da düzenlenen Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı’nı ziyaret etti.

Mustafa Helvacıoğlu: 1 ayda 5 fuara gittik

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Sakarya’da düzenlenen Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı’nı ziyaret etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
11 Eylül 2021 Cumartesi 08:01
Mustafa Helvacıoğlu: 1 ayda 5 fuara gittik

KEŞAN BELEDİYESİ

Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu, Ali Ünal ile Fen İşleri Müdürü Erdi Kılınç, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na eşlik etti.

Ziyaret hakkında bilgi veren Helvacıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen fuarın önemine dikkat çekerek, “Sakarya'da peyzaj, süs bitkileri, bahçe sanatları ve ekipmanları fuarındayız. Burada gördüğümüz yeniliklerle, ilçemize yeni görsel zenginlikler katmak, daha güzel hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Çok güzel fikirler edindik ve uygulamak için sabırsızlanıyoruz. Bu fuar ile sektördeki yenilikleri inceledik, şehrimizdeki projelerimiz için fikir edinerek, sektör temsilcilerinden bilgi aldık. Fuarda, şehrimizde yürüttüğümüz projelerimiz için yepyeni fikirler edindik. Edindiğimiz fikirleri projelendirerek şehrimizde hayata geçireceğiz.” dedi.

SON 1 AYDA 5 FUARI ZİYARET ETTİK

Yeni dönemde belediyecilik anlayışını değiştirdiklerini ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Son 5 yılda 5 fuar ziyaret edilmezken, son 1 ayda 5 fuarı ziyaret ettik. Belediyemizde görev yapan tüm ekiplerimizi fuarlara yönlendiriyoruz. Fuarlar sayesinde dünya standartlarındaki uygulamaları da yerinde inceleme fırsatı yakalıyoruz. Yenilikleri öğrenmek, güncel uygulamaları takip etmek adına fuarcılık çok önemli. Belediyecilikte fuarlardan uzak bir anlayıştan, fuarları takip eden ve ilçemize fayda sağlayacak tüm fuarlara katılır bir anlayışa döndük. Bu araştırmacı bir anlayış demek. Fuarlar hem bize hem de ekibimize vizyon katıyor.”

FUAR ÇOK BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Fuarın peyzaj uygulamaları konusunda kendilerine vizyon kattığını dile getiren Mustafa Helvacıoğlu, “İlçemize yeşile bezemek, ağaçlarla süslemek hedefimiz var. Bu fuar yeşile önem veren bir belediyecilik anlayışımız olduğu için çok büyük önem taşıyor. Burada çok büyük bir birliktelik var. Keşan Belediyesi olarak ilçemizde peyzaj uygulamalarını hayata geçiriyoruz. Bu fuarın ekiplerimize ufuk ve vizyon katacağına inanıyorum. Tüm paydaşlara yürekten teşekkür ediyorum. Fuarın hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol