Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır

Kaçkar TV ve Rumeli TV’de canlı yayına katıldı

Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır

Kaçkar TV ve Rumeli TV’de canlı yayına katıldı

23 Ağustos 2013 Cuma 01:39
Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır
 Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, önceki gün Kaçkar TV ve Rumeli TV’de iki ayrı canlı yayına katıldı.

14.00’te Kaçkar TV’de, Keşanlı Program Yapımcısı Recebiye Çataksezer’in hazırlayıp sunduğu programa Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcisi Erdoğan Demir ile birlikte katılan Çayır, programda, Enez’in tarihi ve doğal güzellikleri yanında belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Programda söz alan Erdoğan Demir ise Saros Körfezi’nde Yelken ve Windsurf sporunun gelişmesi için bu sporlara meraklı herkesi Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’ne ve Enezspor Kulübü’ne davet ederek “Bölgede yelken ve windsurf sporcusu olmadan bu sporların gelişmesi mümkün olmaz.” dedi.

Kaçkar TV’deki programa ayrıca Rumeli Türküleri’nin önemli ismi Rüstem Avcı da konuk olarak katılarak Rumeli parçalarını seslendirdi.

Çayır, daha sonra Rumeli TV’de Süheyla Solak’ın hazırlayıp sunduğu “9/8 Hüzünler” adlı programa katıldı. 20.30’da başlayan canlı yayında Enez’le ilgili bilgiler veren Çayır, belediyenin çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

ÇAYIR ANKARA’DA

Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, dün de İller Bankası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nı ziyaret ederek Enez’le ilgili görüşmeler yaptı.

Çayır’ın İstanbul ve Ankara’da bulunduğu süre içersinde Enez Belediye Başkanlığı’na İsmail İşcan vekalet etti.

Son Güncelleme: 23.08.2013 01:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol