Ziyaret

Kursiyerlerden Özcan’a, yel değirmeni ve yel değirmenli süpürge hediye edildi

Ziyaret

Kursiyerlerden Özcan’a, yel değirmeni ve yel değirmenli süpürge hediye edildi

11 Nisan 2014 Cuma 09:59
Ziyaret
 Keşan Belediyesi tarafından açılan Seramik Kursu Öğretmeni ve kursiyerleri, Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın ile birlikte Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Kurs öğretmeni Elif Gezer, kursiyerler Figen Güzeltepe, Yeliz Çınar ve Hayriye Ertoğuş, ziyaret sırasında Özcan’ı bir kez daha seçilmesinden dolayı tebrik ederek yeni dönemde başarılar dilediler ve kursiyerler tarafından yapılan Keşan’ı simgeleyen yel değirmeni figürü ile değirmenli süpürgeyi hediye ettiler.

Özcan, Keşan’ı simgeleyen bu işler nedeniyle kurs hocası ve kursiyerlere teşekkür ederek, “Kursiyerlerimizin bunların seri üretimine geçmesi ve ilçemizi simgeleyen hediyelik eşyaların ortaya çıkması çok önemli. Biz de bunarın satışı için elimizden gelen desteği veririz. Ben, başta kurs öğretmenimiz olmak üzere kursiyerleri kutluyorum”  dedi.

Kurs Öğretmeni Elif Gezer, Özcan’a kursa verdiği destek nedeniyle tüm kursiyerler adına teşekkür etti.

Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın da kursta Mercan Köprüsü konusunda çalışmalara başlandığını ve Keşan’ı simgeleyen figürlerin hediyelik eşya olarak üretilmeye başlanacağını, bu sayede kursiyerlerin de ekonomik gelir elde edeceklerini belirtti.

Son Güncelleme: 11.04.2014 10:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol