GİZEM GÖRÜR

Geçtiğimiz yıl Almanya Donaustauf'daki Tunca Nehri kıyısında, genç bir kız cesedi bulunmuş. Genç kızın adı ise Malina Klaar. Genç kız bir parti için evden çıkmış ve 3 hafta boyunca evine dönmemiş. Polis bu genç kızı haftalarca aramış ve sonuç olarak genç kız nehir kenarında ölü olarak bulunmuş. Bu haberi ben nereden biliyorum ve neden araştırdım şimdi anlatacağım.

FACEBOOK’UNUZDA ÖLÜ BİR GENÇ KIZ EKLİ OLABİLİR

Bu ölü genç kız, şimdilerde Keşan’da yaşadığını iddia ediyor. Keşan Belediyesi ile ilgili, Belediye Başkanımız Mehmet Özcan ve sevgili eşi Şengül Özcan ile ilgili Facebook’ta çeşitli yazılar yazıyor. Paylaşımlar yapıyor. Keşan’da adı bilinen, sözü geçen birçok insanın da Facebook hesabında ekli bu kızcağızımız. Yani Keşan’ın yarısı ile arkadaş desem yalan olmaz. Siyaset ve basın ile ise özel ilgileniyor. Neredeyse tüm siyasileri eklemiş. Gazetecileri de. Facebook’unuzda ölü bir genç kız ekli olabilir.

BU NASIL OLABİLİR?

Şöyle oluyor, Miray Tan isimli sahte bir Facebook hesabı açılıyor ve içine gizemli bir şekilde geçen sene Almanya’da ölü olarak bulunan bu zavallı kızcağızın fotoğrafları yükleniyor. Yaptığı bir paylaşımda ise Keşan’ın imar planlarının Şengül Özcan’dan sorulduğunu yazıyor. Paylaşımın altında ise bu masum görünen genç kız ile aynı fikirde ve görüşte olanlar ile aynı görüşte olmayanların kavgası başlıyor. Yani halk birbirine düşürülmüş oluyor. Kendisi de çok eğleniyor sanırım.

MİRAY TAN’I ARKADAŞLIKTAN ÇIKARSANIZ İYİ OLUR

Uzun lafın kısası, bu Miray Tan dediğimiz masum ve güzel görünümlü kızcağız, geçen sene Almanya’da gizemli bir şekilde ölü olarak bulunmuş olan Malina Klaar’dır. Bu kızı Facebook’ta arkadaşlıktan çıkarsanız iyi edersiniz. Siyaset yaparken kendi adını göstermek istemeyen, ortalığı karıştırmak isteyen kimselerin kötü emellerine alet edilmiş bu kızcağızın ailesinin hala canı yanıyordur. Bu profilin sahibinden ise minik bir ricam var. Kendi profilinden söylemeye cesaret edemediklerini, ölü bir genç kız üzerinden söyleyerek daha fazla çirkinleşmesin. Miray Tan’ın kim olduğunu ifşa etmek amaçlı yazılmış bir yazı değildir. Ki zaten bilmiyorum. Merak da etmiyorum. Sahte Facebook hesapları da ilgi alanım değil aslında ama tesadüf bu ya, bir şekilde bu kızın ölü olduğunu öğrendim. Denk geldi. Ama tanıdığım ve değer verdiğim birçok insan ile Facebook’ta arkadaş olduğunu gördükçe sinirleniyorum ve bu hissi hiç sevmiyorum. Miray Tan, o hesabı lütfen kapatır mısın? Kapatmayacaksan da, o ölü kızcağızın fotoğraflarını profilden silebilir misin? Teşekkür ederim.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol