İl ve ilçe sağlık müdürleri toplantısı Keşan’da yapıldı

Hatice Gül: Amacımız, kaliteli sağlık hizmeti vermek

İl ve ilçe sağlık müdürleri toplantısı Keşan’da yapıldı

Hatice Gül: Amacımız, kaliteli sağlık hizmeti vermek

20 Aralık 2012 Perşembe 00:09
İl ve ilçe sağlık müdürleri toplantısı Keşan’da yapıldı
 “Aile Hekimliği İzleme Değerlendirme ve Eğitim Çalışmaları Toplantısı”, Edirne Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Hatice Gül başkanlığında, dün Keşan’da yapıldı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve saat 11.30’da başlayan toplantıya; Edirne İl Sağlık Müdürü Turgut Çalışkan, İl Halk Sağlığı Müdür Yard. Dr. Ayşegül Doğan, Edirne Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Tülin Gürbüz, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Reyhan Cengiz, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Deniz Özden, Bulaşıcı Hastalıklar Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürü Dr. Nazlıgül Boztaş, Toplum Sağlığı Sorumlu hekimleri Uzm. Dr. Cem Aslan, Dr. İlhan Yanık, Dr. Murat Şahin, Dr. Hakan Çetin,  Dr. Metanet Badem, Dr. Zafer Uygun, Dr. Oğuz Mutlu, Dr. Kamil Sani Öngören, Aile Hekimliği İzleme Değerlendirme Ekip Başkanı Uzm. Dr. Kürşad Save,  EDAHED (Edirne Aile Hekimleri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şaban Kaya ile ilçe sağlık müdürleri ve Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Sorumlusu Ebe Mecbure Yılmaz katıldı.

YILMAZ: ÇALIŞMALARIMIZA YENİ BİNAMIZDA DEVAM EDECEĞİZ

Toplantıda, ilk olarak konuşan Çalışkan, Edirne’nin ilçelerinde her ay yapılan genel sağlık değerlendirmesinin üçüncüsünü Keşan’da gerçekleştirmekte olduklarını belirterek, “Toplantıyı böyle güzel bir ortamda yapmak çok hoş. Ayrıca bugün yeni binamıza (Eski 2 No’lu) taşındık. Burada çok güzel bir tadilat yapılmış. Hizmetlerimize bu şekilde devam edeceğiz.” dedi.

GÜL: SORUNLARI YERİNDE DEĞERLENDİREBİLİYORUZ

Daha sonra söz alan Gül, sözlerine, “Soğuk bir Keşan sabahında, sıcak ve samimi bir ortamda sizlerle beraber olmak çok güzel” diyerek başladı. Hatice Gül, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlıkla ilgili değerlendirmelerimizi yapmak üzere, her ay farklı bir ilçede toplanıyoruz. Toplantılarda, ilçelere has sorunları beraberce ele alıyor ve yapılacakları organize ediyoruz. Bu sayede sorunları yerinde belirleyebiliyor ve değerlendirebiliyoruz. Bir müddet boş kalan Eski 2 No’lu binamızı yeniden faaliyete geçirdik. Şimdi çok güzel bir tadilattan geçtiğini gördük. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Katkılar çok önemli, amacımız, kaliteli sağlık hizmeti vermek. Keşan’da çok güzel değişiklikler oldu.”  

Son Güncelleme: 19.12.2012 23:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol