Kurs

Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Hijyen Kursları devam ediyor

Kurs

Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Hijyen Kursları devam ediyor

24 Ekim 2014 Cuma 07:58
Kurs
 Keşan Lokantacı kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, yaz döneminde ara verilen hijyen kurslarının yeniden başladığını bildirdi. Çakmak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, hijyen eğitimine katılmayan ve belgesini almayanların iş yeri açamayacağını belirtti. Kurslara kayıtların devam edildiği belirtilen açıklama şöyle: “Keşan Lokantacı kahveci ve Otelciler Esnaf Odası’nın yaz sezonu dolayısı ile üyelerine verdiği hijyen eğitimi kurslarına geçici olarak ara verilmişti.

Yaz sezonunu geride bıraktığımız bu günlerde, Hijyen eğitimi kurslarına tekrar başlamış bulunuyoruz.

Lokantacı Kahveci Ve Otelciler Esnaf Odamıza, üye bütün esnaflarımız ve yanında çalışanlar hijyen eğitim kursuna katılıp hijyen eğitim belgesini almak zorundadırlar. İlk hijyen eğitim kursunu perşembe günü Kahveci ve İnternetçi esnaflarımıza verdik.

Cuma günü lokantacı. birahaneci, pastacı, kebapçı, börekçi, gibi. esnaflarımıza eğitim verilip sonunda yazılı sınav yapılıyor.

Hijyen eğitim kursuna katılmayıp belge almayan hiç kimse iş yeri açamaz, belgesiz işçi çalıştıramaz. Belgeler bir defaya mahsus veriliyor.

Kurslara kayıtlar odamızda devam ediyor. Bilgi için odamızı arayabilirler.”

Son Güncelleme: 28.10.2014 08:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol