Mehmet Özcan, doktorluğa dönüyor

Keşan Belediyesi eski Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, mesleği olan doktorluğa dönüyor.

Mehmet Özcan, doktorluğa dönüyor

Keşan Belediyesi eski Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, mesleği olan doktorluğa dönüyor.

Medya Keşan
Medya Keşan
20 Mayıs 2019 Pazartesi 17:22
Mehmet Özcan, doktorluğa dönüyor

BÜLENT SAYLAM

2004 yerel seçimleri için 2003 yılında doktorluk mesleğinden istifa ederek 2004 yılında CHP’de (Cumhuriyet Halk Partisi) 5 aday adayı arasında yapılan ön seçimde birinci olan Mehmet Özcan, 28 Mart 2004 tarihinde yapılan yerel seçimde Keşan Belediye Başkanı seçilmişti.

3 dönem olmak üzere 15 yıl Keşan Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Özcan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partisine aday adaylığı başvurusunda bulunmuş, Parti Meclisi Özcan’ı aday göstermemişti.

10 Nisan 2019 tarihinde Keşan Belediye Başkanlığı görevi sona eren Özcan, 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü Özel Keşan Hastanesi’nde 15 yıl aradan sonra hasta kabulüne başlayacak.Özcan’a görevinde başarılar dileriz.

MEHMET ÖZCAN KİMDİR?

1956 yılında Keşan’a bağlı Seydiköy’de doğdu. İlkokulu Seydiköy’de, ortaokulu Keşan Cumhuriyet Ortaokulu’nda liseyi Edirne Lisesi’nde tamamladı.
Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kamu Yönetimi Bölümü’nde bir dönem okuduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan Edirne Tıp Fakültesi’ne devam etti. Bu okuldan mezun oldu.
Taksim Hastanesi’nde Genel Cerrahi İhtisası yaptı. 1991 yılından 2003 Aralık ayı sonuna kadar Keşan Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak Keşan halkına hizmet verdi. Belediye başkan aday adayı olabilmek için bu görevinden istifa etti.

Özcan, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol