Toplantı

Kahvehanecilere Valiliğin genelgesi hatırlatıldı ve hijyen eğitimi verildi

Toplantı

Kahvehanecilere Valiliğin genelgesi hatırlatıldı ve hijyen eğitimi verildi

15 Ekim 2014 Çarşamba 08:02
Toplantı
 Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası tarafından organize edilen Edirne Valiliği’nin bardak yıkama makinesi ve kağıt kaplı şeker bulundurma kararı ile ilgili bilgilendirme toplantısı dün gerçekleştirildi.  

Saat 11.00 sıralarında Keşan Şoförler ve otomobilciler Odası Derviş Günday Eğitim Salonu’nda başlayan ve İlçe Sağlık Müdürü Ergün Kurtar, Halk Sağlığı Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürü Nazlıgül Boztaş, İl Sağlığı Güvenliği Uzmanı Hasan Dedeler, Çevre Sağlığı Teknisyeni Cafer Demirel’in konuşmacı olarak yer aldığı toplantıya; Oda Başkanı Hüseyin Çakmak, kahve ve çay ocakları, internet kafe ve kafeterya işletmecileri katıldı.

Toplantını açış konuşmasını yapan Çakmak, Valimiz Dursun Ali Şahin tarafından tek şekerli çay ve hijyen uygulaması ile yerel ve ulusal gazeteler bulundurulması karara bağlandı. Bu kararlar bize tebliğ edildi. Bu kararlar ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenliyoruz.” dedi.

Çakmak’ın konuşmasının ardından konuşmacılar tarafından bardak yıkama makinesi, kağıt kaplı şeker ve işletmelerde gazete bulundurulması mecburiyeti ile ilgili geniş bilgi verildi.

Son Güncelleme: 16.10.2014 08:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol