AK Parti’den KTSO’ya ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret etti.

AK Parti’den KTSO’ya ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret etti.

05 Aralık 2012 Çarşamba 12:54
AK Parti’den KTSO’ya ziyaret
 

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel; Siyaset ve Hukuk İşleri Başkanı Ahmet Karaağaç, Yönetim Kurulu üyeleri Halil Garip ve Adnan Vural’la birlikte dün, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Saat 11.00 sıralarında odanın yeni hizmet binasına giden AK Partililer, Keşan TSO Meclis Başkanı Celil Tanyolaç, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel, yeni hizmet binasında göreve başlayan oda yetkilileri ve çalışanlarına “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduklarını kaydetti.

Sözlerinin devamında, Keşan TSO’nun yeni hizmet binasının Keşanlı işadamlarına, Keşanlı iş erbabına yakışan bir bina olduğunu söyleyen Çevikel, şöyle konuştu:

“BUNDAN SONRA KTSO BİNASI ÖRNEK ALINIR”

İnşaatçılık anlamında, iç mimari anlamında Keşan’da yeni yapılacak binalara örnek teşkil edecek düzeyde gerçekten vizyonu değiştirecek bir yer yapılmış. Emeği geçen herkese Keşan adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapılacak tüm kamu kurum ve sivil toplum kuruluşu binalarının yapacağı binalar tahmin ediyorum Keşan TSO binası örnek alınarak yapılacak.

“KEŞAN’A ÇOK BÜYÜK BİR HİZMET YAPTINIZ”

“Yeni hizmet binası, hem ihtiyaca cevap verecek şekilde planlanmış hem de içinde barındırdığı ince zeka örneklerini daha giriş kapısından itibaren gördük. Tahmin ediyorum Trakya’da benzer bir yapı benzer bir çalışma ortamı şu an için görmek mümkün değil. Ben bu hizmet binasına hizmeti geçen herkese ayrıca teşekkür ediyorum. Keşan’a çok büyük bir hizmet yaptınız.”

Daha sonra söz alan Mustafa Helvacıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Keşan TSO’nun yeni hizmet binasının Keşan’ın vizyonuna katkı verdiğini belirten Helvacıoğlu, “Keşan’ın görüşlerinin olumlu yönde olduğu bir bina yaptık. Binamızı her sektöre hizmet edecek bir hale getirdik. Ben bir kez daha Meclis Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret, Helvacıoğlu’nun konuşmasının ardından basına kapalı olarak devam etti.

 

Son Güncelleme: 16.12.2012 13:47
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol