CHP Gençlik Kolları yönetimi görevden alındı

Usul hatası gerekçesiyle, yeniden yönetim belirlenecek

CHP Gençlik Kolları yönetimi görevden alındı

Usul hatası gerekçesiyle, yeniden yönetim belirlenecek

04 Eylül 2013 Çarşamba 00:33
CHP Gençlik Kolları yönetimi görevden alındı
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan Gençlik Kolları, usul hatası olduğu gerekçesiyle CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı.

Gençlik Kolları Başkanı Ömür Çakıcı’nın, belediye meclisine aday adayı olmak için görevinden istifa etmesinin ardından, yerine Onur Gezer getirilerek göreve başlamıştı.


Gezer ve Gençlik Kolları yönetimi, bir aylık sürenin ardından usul hatası oluştuğu gerekçesiyle görevden alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Keşan İlçe Sekreteri Samet Serdar Dinçer, şunları kaydetti: “Yönetim içerisinde oluşan bir usul hatasından dolayı genel merkez tarafından gençlik kolları yönetimi görevden alındı. Sadece başkan değil, gençlik kolları yöneticileri de görevden alındı. Önümüzdeki günlerde gelecek olan bir MYK üyemiz ile birlikte görüşme yapılacak. Daha sonra genel merkezin belirleyeceği bir atama yapılacak. Önümüzdeki günlerde yeniden gençlik kollarımız görevinde olacaktır. Partililerimiz şunu sormasınlar: Partide ne oluyor? Bir sıkıntı yok. İçimizde halledeceğimiz ve çözeceğimiz bir konudur. Yine çok iyi bir gençlik kolları ile seçime gideceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Eskiler nasıl canla başla çalıştıysa yeni gelenler de o şekilde çalışacaktır.”

Onur Gezer ise partinin vereceği her türlü göreve hazır olduğunu, gençlik kolları başkanı olmasa da elinden gelen desteği yeni seçilecek başkan ve yönetime vereceğini belirtti.

Öte yandan, Cumhuriyet Halk Partisi Keşan Gençlik Kolları Başkanlığı için Gamze Meriç ve Uğur Şentürk’ün adlarının geçtiği belirtiliyor.

Son Güncelleme: 04.09.2013 00:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol