Hüseyin Yıldırım, MHP’den aday adayı oldu

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’de 15 Kasım 2018 tarihinde başlayan belediye başkan aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

Hüseyin Yıldırım, MHP’den aday adayı oldu

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’de 15 Kasım 2018 tarihinde başlayan belediye başkan aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

Medya Keşan
Medya Keşan
08 Aralık 2018 Cumartesi 08:43
Hüseyin Yıldırım, MHP’den aday adayı oldu

SONGÜL KONAR

MHP’den dün, Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için İşadamı Hüseyin Yıldırım başvuruda bulundu.

Yıldırım, aday adaylığı başvurusunu MHP Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül’e teslim etti.

Aday adaylığı başvurusunda ilk olarak, Hüseyin Yıldırım söz aldı.

YILDIRIM: “ONURLU VE DİK DURUŞUMUZ İLE KEŞAN HALKIMIZIN OYLARINA TALİP OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Açıklamasına, “Öncelikle Keşan halkımızı en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.” diyerek, başlayan Yıldırım şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için almış olduğumuz kararın hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Bizler Keşan’ımıza hizmet etmek için taş üstüne taş eklemeye, gönül üstüne gönül inşa etmeye, hizmet kervanına hizmet ve değer katmaya, onurlu ve dik duruşumuz ile Keşan halkımızın oylarına talip olmak için yola çıktık.  Bu vesile ile aday adaylığımızın hayırlara vesile olmasını, Milliyetçi Hareket Partisi camiasına da hayırlı ve mübarek olmasını temenni ediyor, tüm Keşan halkını saygı ile selamlıyorum.”

Hüseyin Yıldırım’ın ardından İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül söz aldı.

 “ADAY ADAYLIĞI KONUSUNDA, İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ”

Zümbül açıklamasında şunlara yer verdi: “Aday adaylığı için başvuran Hüseyin Yıldırım arkadaşımızın başvurusunu bugün için işleme almış bulunuyoruz. Daha önceki açıklamalarımızda da belirttiğimiz gibi aday adaylığı konusunda çok ince eleyip sık dokuyoruz. Kızıl elmamızdan, kırmızı çizgilerimizden taviz vermeden aday belirleme sürecimizi devam ettirmeye çalışıyoruz. Yerli ve milli adaylar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Başvurusunu aldığımız adaylar arasından genel merkezimizin vereceği karar doğrultusunda Keşan Belediye Başkan adayımızı en kısa sürede netleştirip açıklayacağız.”

MHP’de belediye başkan aday adaylığı başvuruları ise, 15 Aralık 2018 tarihinde sona ereceği öğrenildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol