İYİ Parti Keşan istişare toplantısı yapıldı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına hız veren İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı, 6 Aralık 2018 Perşembe akşamı istişare toplantısı düzenledi.

İYİ Parti Keşan istişare toplantısı yapıldı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına hız veren İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı, 6 Aralık 2018 Perşembe akşamı istişare toplantısı düzenledi.

Medya Keşan
Medya Keşan
08 Aralık 2018 Cumartesi 08:46
İYİ Parti Keşan istişare toplantısı yapıldı

HABER MERKEZİ

Çetin Otel’de gerçekleştirilen ve saat 19.45’te başlayan toplantıya, İYİ Parti kurucu ve Genel İdare Kurulu üyesi Mehmet Tolga Akalın, Belediye Meclis üyesi Süleyman Eren, İYİ Parti Edirne İl Yöneticisi ve Keşan İlçe Koordinatörü Yusuf Yörük, , İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, yönetim kurulu üyeleri, Keşan eski belediye başkanlarından Mustafa Ürek ve sayıları 100’e yaklaşan partili katıldı.

“ER MEYDANINDA YERİMİZİ ALIP BAŞA GÜREŞECEĞİZ”

Toplantıda  açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan yerel seçimle ilgili olarak geriye sayımın başladığını kaydederek“Tüm Türkiye sathında olduğu gibi bizlerde başta Edirne olmak üzere Keşan’da er meydanında yerimizi alıp, kispetlerimizi giyip her alanda başa güreşecek pehlivanlarımız ile başarı kovalayacağız. Yeni zaferler yazacağız, başarılar elde edeceğiz. Zaferlerimizi taçlandıracak adaylarımızı sahaya sürüp İYİ Parti’nin başta bölgemizde ve Türkiye genelinde hak ettiği yere gelmesi için gece gündüz çalışarak elimizden geleni hatta daha fazlasını yapacağız. Bizi biz yapan vatan dediğimiz bu topraklara ve ecdadımıza olan borcumuzu bir nebzede olsa ödemeye çalışacağız” dedi.

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Sözlerinin devamında önümüzdeki yerel seçime ilişkin olarak parti genel merkezinden görevlendirilen bazı milletvekillerinin ve parti yöneticilerinin geçtiğimiz günlerde Keşan’a geldiklerini ve kendileriyle toplantılar düzenlediklerini bildiren Sarıkeçe, şöyle konuştu: “Bu istişare toplantımızda bu sayın milletvekili ve parti yöneticilerimizle yaptığımız toplantıları sizlerle paylaşacağız. Birlikte                    izleyeceğimiz yol haritamızı kıymetli fikir ve düşünceleriniz ile belirleyeceğiz. Bölgemiz için en iyi fikirlerin ve isimlerin ete kemiğe bürünmesini sağlama amacındayız. Bizden önceki nesillerimizin yaptığı gibi bizler de, bizden sonra gelecek olan nesillerin huzurlu yaşaması için çalışacağız, çok çalışacağız. Bunun için gerekli olan kudret ve kuvvet damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.”  

KENDİ BAŞARILARIMIZLA MUTLU OLMAK İSTİYORUZ”

Toplantının bundan sonraki bölümünün basına kapalı olduğunu bildiren Sarıkeçe, bir soru üzerine Ankara’da parti genel merkezleri nezdinde yürütülen İYİ Parti-CHP seçim ittifakı görüşmelerine ilişkin kişisel görüşlerini açıkladı. Türkiye’de milliyetçilerin ikiye bölünerek bir kısmının AK Parti ile birlikte hareket ettirilip, diğer kesimin de CHP ile ittifaka zorlanmak istediğini kaydeden Sarıkeçe, “Benim gördüğüm ve kabullenemediğim bu. Biz Ülkücüler, Milliyetçiler çok güzel vatan yönetip, çok da güzel devlet yönetir. Biz İYİ Parti ailesi olarak kendi göbeğimizi kendimiz kesmek, kendi adaylarımızla yola çıkmak, kendi başarılarımızla mutlu olmak isteriz” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol