Futbola ilgi var seminerine yok!

Maç deyince koşanlar, panel deyince sağır sultan oldu

Futbola ilgi var seminerine yok!

Maç deyince koşanlar, panel deyince sağır sultan oldu

16 Aralık 2012 Pazar 20:14
Futbola ilgi var seminerine yok!Keşan’da faaliyet gösteren “
www.kesanpostasi.com” sitesinin organize ettiği “Türkiye’de ve Trakya’da Futbol” konulu panel geçen cumartesi günü gerçekleştirildi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te başlayan panel, gazeteci Erdoğan Demir’in moderatörlüğünde gerçekleşti.

Panele konuşmacı olarak MHK Eski Başkanlarından ve “www.kesanpostasi.com” sitesi yazarı Mustafa Çulcu, Beşiktaşlı eski futbolcu Kahraman Kartaloğlu, Milli Takımlar Eğitim Merkezi Altyapı Koordinatörü ve antrenör hocası Kamuran Gazi ile eski futbolcu ve antrenör Turgay Kerimoğlu, Keşanspor’un eski futbolcularından menajer Fariz Tuncel, Keşanspor’un eski futbolcularından ve antrenör Şeref Aldanmaz ile antrenör Fatih Anlar katıldı.

Ağırlıklı olarak Keşan spor camiasından olmak üzere 30’a yakın kişinin izlediği panelin açış konuşmasını yapan Demir, panelin daha kalabalık bir katılımla gerçekleştirilmesi için Trakya’daki tüm il ve ilçelerdeki ilgili kurum ve kuruluşlara duyuruların yapıldığını söyleyerek, “Maalesef Trakya’da futbola verilen değer bu” dedi ve sözü panelistlere bıraktı.

Yaklaşık 3 saat kadar süren panelde, Türkiye’de ve Trakya’da futbol ele alındı, amatör sporun gelişmesinin önündeki engeller ve yapılması gerekenler konuşuldu. Panelin son bölümü ise soru cevap şeklinde gerçekleştirildi. Salonda bulunan misafirler, panelistlere çeşitli sorular yöneltip, cevaplarını aldılar. 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 17.12.2012 00:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol