SARDOS’un köy gezileri sürüyor

HABER MERKEZİ

SARDOS’un köy gezileri sürüyor

HABER MERKEZİ

01 Şubat 2017 Çarşamba 00:47
SARDOS’un köy gezileri sürüyor

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS)'nun köylere yaptığı bisiklet turları devam ediyor. “Orda bir köy var uzakta” projesi kapsamında başlatılan köylere bisiklet turlarının bu haftaki uğrak yerleri Siğilli, Türkmen ve Boztepe köyleri oldu. Sabah saatlerinde Keşan'dan -7 derece gibi bir havada başlayan tur öğleden sonra başladığı noktada son buldu. 10 bisikletseverin katıldığı turda toplam 35 km pedal çevrildi.
SARDOS adına bir açıklama yapan Gülden Gezer Yumuşak “Kış sezonunun başlangıcından itibaren başlattığımız ''Orda bir köy var uzakta'' projesine kaldığımız yerden devam ediyoruz . Bu güne kadar 16 köyümüze proje kapsamında pedal çevirdik, buralarda yaşayan insanlarımız ile bazen bir çay, bazen bir dilim ekmeği paylaşarak harika anılar topladık. Bu hafta sonu da Siğilli, Türkmen ve Boztepe köylerimizi dolaştık. Türkmen köyünde çok güzel karşılandık, halkın ilgi ve misafirperverliği bizi fazlası ile memnun etti ve Türkmen köyümüzü de güzel anılarla doldurduğumuz köyler arasına koyduk.
Hafta sonu faaliyetlerimiz bir hafta bisiklet, bir hafta doğa yürüyüşü olarak dönüşümlü devam etmekte olup herkesin katılımına açıktır. Bizi SARDOS//facebook.com sayfasından takip edebilirsiniz.”

Son Güncelleme: 01.02.2017 00:54
Anahtar Kelimeler:
KeşanSARDOSGezi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol