Seçim

Keşanspor’da bir kez daha Mustafa Çelik dönemi

Seçim

Keşanspor’da bir kez daha Mustafa Çelik dönemi

11 Ağustos 2014 Pazartesi 08:23
Seçim
 Keşanspor’un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 9 Ağustos 2014 Cumartesi günü yapıldı.

Keşanspor Düğün Salonu’nda saat 13.30 sıralarında başlayan toplantıda, Divan Başkanlığına Şaban Ağaoğlu, katip üyeliklere de Nevruz Kaldı ve Erdoğan Demir getirildi.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından toplantıda, Yönetim ve Denetim Kurulu raporları Kulüp Üyesi ve Keşanspor Altyapı Antrenörü Nevruz Kaldı tarafından okundu.

Keşanspor Kulübü Derneği’nin 1 Haziran 2013 ila 9 Ağustos 2014 tarihleri arasındaki hesap özeti hakkında bilgi veren Kaldı, kira, bağış, reklam ve aidat olarak 225 bin 126 TL gelir elde edildiğini; futbolcu ve personel ücretleri olarak 296 bin 200 TL, lisans ücretleri olarak 33 bin 900 TL, gıda, sağlık deplasman olarak 45 bin 600 TL olmak üzere toplam 375 bin 700 TL gider bulunduğunu kaydetti.

Nevruz Kaldı, gelir ve gider tablosuna göre Derneğin; Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine 150 bin 574 TL borcu bulunduğunu söyledi.

Raporların ayrı ayrı oy birliği ile ibra edilmesinin ardından seçime Mustafa Çelik başkanlığındaki tek liste ile gidildi. Başka liste çıkmayınca hazırlanan liste okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

Keşanspor Kulübü’nün yeni Yönetim ve Denetim kurulları şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Mustafa Çelik, Erdoğan Gümülcineli, Osman Sayan, Mehmet Meriç, Ayhan Özkaynak, Mehmet Ayhan, Yücel Günay, Hasan Coşar, Hüdai Kılıç, Mehmet Ali Dilmen, Göksel Fidan, Mesut Topaloğlu, Gürkan Sezgin, Hasan Özcü ve Bülent Karadağ.

Denetim Kurulu: Erkan Gege, Egemen Lofçalı, Nevruz Kaldı.

Dilek ve temenniler bölümünde ise Kulüp Başkanı Mustafa Çelik söz aldı.

Çelik, yeni bir yönetim ile tekrar göreve talip olduklarını belirterek, “Keşansporumuzu yine layık olduğu yerlere getirmek için mücadele edeceğiz. Daha önce çalıştığımız yönetici arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni yönetimle daha büyük başarılara imza atacağız. Hizmeti geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu’nun önümüzdeki günlerde toplanarak görev bölümü yapacağı belirtildi.

Son Güncelleme: 12.08.2014 08:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol