mersin escort

Ziyaret

Keşanlı İl Genel Meclisi üyeleri ile KİSKÜB Yönetimi biraraya geldi

Ziyaret

Keşanlı İl Genel Meclisi üyeleri ile KİSKÜB Yönetimi biraraya geldi

24 Nisan 2014 Perşembe 09:24
442 Okunma
Ziyaret
 Edirne İl Genel Meclisi’nin Keşanlı üyeleri dün, Keşan İlçesi Sert Kabuklular Üreticileri Birliği (KİSKÜB) Yönetimi ile biraraya geldi.

Eski Adliye Binası’ndaki Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Birimi’nde biraraya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, İl Genel Meclisi Üyeleri Erdinç Can, Mehmet Ali Yetim, Adnan Vural, Hüseyin Boyalık, KİSKÜB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Birliğin faaliyetlerini, sorunlarını ve yapılması gerekenleri konuştu.

Toplantının açış konuşmasını yapan KİSKÜB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serin, şunları ifade etti:

“Birarada oluşumuzun sebebi; hem İl Genel Meclisi’ne yeni seçilen üyelerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletmek hem de sorunlarımızı dile getirmek. KİSKÜB olarak neredeyiz, kurulduğumuzdan bu tarafa neler yaptık, bundan sonraki hedefimiz nelerdir; bunları birinci ağızdan aktarıp, daha önce Edirne’de gerçekleştirilen toplantıda dile getirdiğimiz sorunlara daha çabuk ve daha hızlı çözüm bulabilmek için biraradayız. Bütün amacımız bu; tanışmak, konuşarak en iyi yere ulaşmak KİSKÜB olarak.”

Daha sonra söz alan İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı da, şunları söyledi:

“Şu anda KİSKÜB’ün nazik davetine katılmış bulunuyoruz. Kendilerini dinleyeceğiz, düşüncelerinden faydalanacağız. Ceviz ve badem sahalarının orman idaresinden verilmesinden bu yana konuyu yakından takip ediyoruz. Sıkıntıları ve güzellikleri ile beraber bugüne kadar konunun takipçisi olduk, bundan sonra da kurulu bir birliği var ve bu birliğin çalışmalarını yakından takip edeceğiz.
Sorunlarını birlikte çözme gayreti içinde olacağız, bu nedenle buradayız. Kendilerini dinleyip, görüşlerinden istifade edeceğiz ve varsa biz de düşüncelerimizi söyleyeceğiz. İlerleyen günlerde yapacakları bütün projeler için kendilerine her türlü desteği de vereceğiz.”

Bu kısa açıklamaların ardından Serin tarafından KİSKÜB’ün kurulduğu günden bu yana yaptığı faaliyetler slayt eşliğinde sunuldu ve sorunlar, çözüm önerileri, yapılması planlanan projeler görüşüldü.

Son Güncelleme: 24.04.2014 09:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol