Toplumda karşılığı olmak zordur. Başarıya ulaşmanız için hayatınız boyunca toplum içinde olmanız gerekir. Toplum içinde olursanız toplum da bunun karşılığını verir. Az önce yazdığım önermeler basit anlaşılır önermelerdir. Ama bu toplumda karşılığı olma önermesi bir makama aday olduğunuzda size büyük destek verir. Ve sadece aday olduğunuzda değil her zaman toplum içinde olduğunuz için de siz de bunun karşılığını alırsınız.
İşte biz de bu işin sonuna geldik.
Toplumda karşılığımız olduğu için yapılan 2 ankette 15 yıllık statüko sahibi belediye başkanımızın önünde yer aldık. Bunu nereden çıkardın diyebilirsiniz. Çok güvenilir doğrulanmış kaynaklara dayanarak rahatça söyleyebiliyorum. Anketlerde 5-20 puan arası bir farktan söz ediyoruz. Anketle ilgili bir başka kanıt da 6 Aralık 2018 tarihinde Edirne Merkez ilçe ile 3 ilçenin açıklanıp Keşan'ın açıklanmamasıdır.

Mustafa Bezbaş'ın 2013 yılında CHP’de resmi olarak başlayan adaylık süreci aslında 1990'lı yılların ortasında bugüne ektiklerini biçmesi durumudur.
Toplumda karşılığı olmak da budur. Anketlerde mevcut belediye başkanının önüne çıkmak zordur.
Keşan'da bir hayali olan ve bu partiyi daha ileriye götürecek olan Mustafa Bezbaş ve ekibi bunu toplumun içinde olarak toplumda karşılığı olarak yaptı.
Biz CHP'nin ileriye daha da ileriye gitmesi için tüm partililerimizle var gücümüzle Türkiye'nin parlayan yıldızı Keşan'ı yapmak için çalışacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol