Aramızdan Ayrılanlar (25-26 Aralık 2021)

Seçkin BUDAK, Safiye YILMAZ, Gülcan TANI vefat etti.

Aramızdan Ayrılanlar (25-26 Aralık 2021)

Seçkin BUDAK, Safiye YILMAZ, Gülcan TANI vefat etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
27 Aralık 2021 Pazartesi 08:51
Aramızdan Ayrılanlar (25-26 Aralık 2021)

Seçkin BUDAK

Karlıköy halkından merhum Hüseyin Budak’ın torunu, merhum Ali Budak ve merhum Meryem Budak’ın oğlu, İsmail, Yahya, Süleyman ve İbrahim Budak’ın yeğeni, Süleyman Deste’nin yeğeni, Sannure Tabak’ın kardeşi, Selçuk Tabak’ın kayınbiraderi, Gülden Budak’ın eşi, Sude Budak’ın babası Seçkin Budak vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz cumartesi günü öğle namazının ardından Karlıköy’de defnedildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Safiye YILMAZ

İspat Cami Mahallesi halkından merhum Cevdet Yılmaz’ın eşi, merhum Hakan Yılmaz ve Serkan Yılmaz’ın anneleri Safiye Yılmaz (66) vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gülcan TANI

Keşan halkından merhum Ahmet Atik ve Münevver Atik’in kızları, Huriye, Gökgür, Ali Atik ve Halil Atik’in kız kardeşleri, Nebi Tanı’nın eşi, İsmail Tanı’nın annesi Gülcan Tanı (50) vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Yörüker Cami’nden alınarak Asri Mezarlık’ta defnedildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol