Aramızdan ayrılanlar

Aramızdan ayrılanlar

Medya Keşan
Medya Keşan
22 Ağustos 2020 Cumartesi 10:27
Aramızdan ayrılanlar

Onur Çalışkan

  1. Köyü halkından otogar çalışanlarından Mehmet Çalışkan ve Neciye Çalışkan' ın oğulları, Emine Çalışkan, Hilmiye Semerci ve Merhum Hüseyin Semerci' nin torunları, Filiz Buruk ve Salih Çalışkan' ın yeğenleri, Onur Çalışkan Hakk'ın rahmetine kavuştu. Onur Çalışkan, dün, ikindi vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından Köyü' nde toprağa verildi. Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

Halit Gündoğdu

  1. Köyü halkından Merhum Osman Gündoğdu ve Merhume Hatice Gündoğdu'nun oğulları, Hamdiye Gündoğdu'nun eşi, İlhami Gündoğdu, Beyami Gündoğdu, Fahri Gündoğdu, Soner Gündoğdu, Sevdiye Güler, Hediye Sarıkeçe, Songül Hangişi'nin babaları Halit Gündoğdu, Hakk'ın rahmetine kavuştu. Halit Gündoğdu, dün, ikindi vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından Köyü'nde toprağa verildi.  Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

Emine Gültekin

Kadıköy halkından Abdullah ve Aşire Karasu'nun kızları, Salih, Necip Karasu, Kıymet Uslu'nun kardeşleri, Sabri Gültekin' in eşi, Ali Gültekin' in annesi, Keşan Belediye Meclis Üyesi Şafak Uslu'nun teyzesi, Emine Gültekin Hakk' ın rahmetine kavuştu. Emine Gültekin, dün, Cuma namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Kadıköy' de toprağa verildi. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol