Aramızdan Ayrılanlar (8 Şubat 2022)

Hasan ARSLAN, Aysel BİLGET, Zeynep KAHVECİ vefat etti.

Aramızdan Ayrılanlar (8 Şubat 2022)

Hasan ARSLAN, Aysel BİLGET, Zeynep KAHVECİ vefat etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
09 Şubat 2022 Çarşamba 08:17
Aramızdan Ayrılanlar (8 Şubat 2022)

Hasan ARSLAN

Lalacık Köyü halkından Fatma Arslan’ın eşi, Sabri Arslan’ın ağabeyi, emekli öğretmen Sadullah Arslan ve Mehmet Arslan, emekli astsubay Orhan Arslan ve öğretmen Turhan Arslan’ın babaları, Emine Arslan, emekli hemşire Hatice Arslan, Ayşe Arslan ve Mihrican Arslan’ın kayınpederleri, elektronik mühendisi Selçuk Arslan, Avukat Can Arslan, Aydoğan Arslan, Uğur Arslan, Şan Arslan, Tolgahan Arslan ve Buse Arslan’ın dedeleri, Lalacık Köyü eski inşaat ustalarından Hasan Arslan vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Lalcık Köyü’nde toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Aysel BİLGET

Keşan halkından Hayati Bilget’in eşi, Şafak Bilget’in annesi, Yayla Köyü’nden Musa Özdemir’in kızı Aysel Bilget (58) vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Saray Avluları Cami’nden alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Zeynep KAHVECİ

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Erhan Kahveci’nin eşi, Çağrı, Elif ve Hasret’in anneleri, Coşkun ve Mahmut’un kaınvalideleri Zeynep Kahveci (57) vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının Enez Yolu Mezarlığı’nda defnedildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol