Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 
Eski günleri, eski ilişkileri daha fazla düşünebilir ve karşılaştırmalar içinde olabilirsiniz. Perşembe günü  hem kariyer, hem de eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Eğitim veya seyahat sorumluluklarınız üzerinizde gerilim ve sıkıntı oluşturabilir. Sıkıntı yaşarsanız bu olayların sizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını bulmaya çalışın. Cumartesi günü hem özel hayatınız, hem de parasal sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz kişi sizin onu anlamadığınızı düşünebilir ve daha fazla ilgili görmek isteyebilir. 

BOĞA 
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu hafta dikkat etmelisiniz. Perşembe günü ortak parasal konularınızı gözden geçireceğiniz, bu alanlarda bir takım yavaşlamalarla karşılaşacağınız bir döneme gireceksiniz. Cuma günü karşınıza gelecek olan iş fırsatlarına odaklanırsanız haftanızdaki sıkıntıları daha kolay atlatacaksınız. Haftasonu arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Parasal konularda bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. 

İKİZLER 
Kadınlardan yana sorunlar yaşanabilir. Ya da kariyerinize etki eden, daha önceden tanıdığınız bir kadın bu hafta yeniden karşınıza gelebilir, beraber çalışabilirsiniz. Perşembe günü özel ilişkileriniz ve ortaklaşa işlerinizdeki sorumluluklarınızı ve sınırlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu haftaki olumsuzlukları sosyal çevrenizdeki güzel gelişmeler, aşk hayatınızdaki olumlu adımlarla dengelemeye çalışın. Bu haftasonu  özel hayatınızda sizi zorlayan durum ve olaylar söz konusu olacak.

YENGEÇ 
Dış ortamlarda, sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir. Perşembe günü iş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki kararlarınızı ve uygulamalarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu hafta özellikle haftasonu işle ilgili konularda daha önceden çok iyi anlaştığınız, görüştüğünüz ve ilişki içinde bulunduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar, kopmalar, yanlış anlaşılmalar ve bu anlaşmazlıklar sonucunda da birtakım zorlayıcı etkiler söz konusu olabilir.

ASLAN
Parasal işlerinizde, aracı kurumlarla olan bağlantılarınızda sıkıntılar yaşamaya açıksınız. Yine eşinizin veya ortağınızın parasal konulardaki ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir. Bu haftasonu çok hızlı adımlar attığınız işinizde, yavaşlamalar, durağanlıklar hissedebilirsiniz. Maddi konularda ilişkilerinizde bazı çıkmazlar ve sorunlara açıksınız. Parasal harcamalar kabusunuz olabilir. Yine aşk hayatınızda kendi bildiğinizi yapmak ve bunu karşı tarafa diretmek sizi zorlayabilir. Düşüncelerinizdeki olumlu tarafa odaklanmaya çalışın lütfen.

BAŞAK 
Eski dönem tamamlanmamış, helallik isteyen, karşılıklı tamamlamaya yönelik aşklar, ilişkiler karşınıza gelebilir. Perşembe gününden sonra ailevi konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Parasal konulardaki güzel seçenekler sıkıntılarınızı kolay atlatmanıza neden olabilir. Bu haftasonu ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar oluşabilir.

TERAZİ
Perşembe günü itibarıyla, iletişimsel alanda, eğitiminizde, yakın çevre sorumluluklarınızda attığınız adımları, yaşadığınız olayları gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Cumartesi günü, özellikle iş hayatınızda zorlanabilirsiniz. Sıkıntılarınızı ve problemlerinizi göstermek istemeyeceksiniz ama içten içe bir anlamda hayatın sizi zorladığını ve yalnız bıraktığını düşünebilirsiniz. Cuma gününden alacağınız olumlu etkilerle sizi yukarıya taşıyacak olan bu hafta ilişkileriniz olacak, bu noktayı atlamayın.

AKREP
Çocuğunuz varsa onunla ilişkilerinizde sıkıntılı bir hafta olabilir. Cumartesi günü  hem aşk hem iş ilişkilerinizin bozulma ihtimali olabilir. Aşırı iyimserlikle hareket etmeyin, riskli işlerden kaçının, ilişkilerinize her zamankinden daha fazla özen gösterin. 
İş hayatınızda karşınıza fırsatları çıkaracak yeni oluşumlara da hazır olun.

YAY
Dekorasyon, tadilat veya tamirat işleriniz varsa sorunlara açık bir hafta olabilir. Perşembe günü itibarıyla hayatınızı birkaç aylığına gözden geçireceksiniz. Cumartesi günü aile hayatınızdaki sıkıntı ve problemler yaşamaya açıksınız. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sosyal çevreniz ve aşka olan düşkünlüğünüz, sanatsal işleriniz ve hayat hareketliliğiniz bu dönemdeki sıkıntıları daha rahat atlatmanıza neden olabilir.

OĞLAK 
Eski akrabalar, uzun zamandır görmediğiniz kardeşlerinizle bir araya gelmek, dargınsanız barışmak için anlamlı bir hafta olabilir. Hayatınızda kontrol edemediğiniz noktaları iyi farketmeli, buna göre daha öncesinden verdiğiniz kararları gözden geçirmelisiniz. Cumartesi  günü bazı ilişkilerinizde sonlanmalar, sıkıntı ve problemler oluşabilir. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında bu sıkıntıları siz de yaşayabilir ya da onlarla olan bağlantılarınızdaki sıkıntıların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.Bu hafta hayatı kariyer ve aile hayatınızda daha farklı ve rahat karşılayabilirsiniz.

KOVA
Ticari adımlardan, girişimlerden, yatırımlardan, büyük para harcamalarından kaçının. Perşembe günü sosyal ilişkilerinizi, takım çalışmalarınızı, gruplarla yapılacak olan işlerinizi, arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 
Cumartesi günü, ilişkilerinizde kendinizi yalnız, yorgun, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Özellikle  ticari ilişkilerinizde veya parasal konularda zorlanmalar karşınıza gelebilir.


BALIK
Özel ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Estetik ve cilt uygulamalarından kaçının. 
Perşembe günü  itibarıyla Kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım olaylarda işlerinizin yavaşlamaya girdiğini göreceksiniz. Attığınız adımların verdiğiniz kararların doğru olup olmadığını bu süreçte görebilir, olayları istediğiniz şekile sokmak için daha doğru planlar yapabilirsiniz. Cumartesi günü, iş sorumluluklarınızı üzerinize almak istemeyeceksiniz.