26 Aralık- 1 Ocak haftası Yükselen ve Ay burçlarına göre Vedik Astroloji burç yorumları

Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 
Mesleki ve kariyerle ilgili konular gündemde olacak. Merkür'ün durağan ve arkasından retro harekete geçmesi sebebi ile yatırımlarınızı yaparken dikkatli olmalısınız. Riski yatırımlardan kaçının. Perşembe ve Cuma ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

BOĞA 
Sosyalleşmek ve gruplarla yapılacak aktiviteler için güzel etkiler var. Merkür'ün pozisyonu sebebiyle yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Seyahatlerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Eşinizin finansal konuları gündemde olacak. Merkür'ün pozisyonu sebebiyle geri planda kalmış gizli konularla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde; iletişimde dikkatli olmakta fayda var.

YENGEÇ 
Hukuki konularda başlangıçlar için çok uygun bir hafta değil. Ortaklı işlerinizde tarafsız kalmakta zorlanabilirsiniz. Kariyerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

ASLAN
Rutin işleriniz, evcil hayranlarınız ve çalışma ortamınız bu hafta gündeminizde olacak. Partnerinizle iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Perşembe ve Cuma günleri şifa ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz.

BAŞAK 
Sosyal aktivitelere katılmak, yürüyüş yapmak ruhsal açıdan iyi gelecektir. Farkındalığınız yüksek olacaktır. Çevrenize karşı kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

TERAZİ 
Gayrimenkul alım - satım işlerinizi bu haftaya denk getirmemeye özen gösterin. Çocuklarınızla iletişiminizde zorluk yaşayabilirsiniz. Sabırsızlık yaşayacağınız bir hafta olacak.

AKREP 
Girişimleriniz için uygun bir hafta olmayacak. İletişiminiz yoğun olacak, yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü aşk hayatınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

YAY
Maddi konularda risk almamaya özen gösterin. Yaptığınız işleri iki kez kontrol etmekte fayda var. Kardeşlerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Hassasiyetinizin yüksek olduğu bir hafta olacak.

OĞLAK 
Haftaya enerjik başlayacaksınız. Duygusal beklentilerinizi düşük tutmakta fayda var. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Hafta sonunda yakın çevrenizle iletişim ihtiyacınız olabilir.

KOVA 
Geri planda tuttuğunuz konular önünüze çıkabilir. Harcamalarınızı kontrollü tutmakta fayda var. Çarşamba günü kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Sosyal çevreniz ile olumlu etkileşimler olacaktır. 

BALIK 
Başlangıçlar için uygun bir hafta olmayacak. Geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz ancak unutkanlık artabilir. Meditasyon ve şifa çalışmaları için uygun bir hafta olacak.