BÜLENT SAYLAM

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Enez Yolu üzerinde bulunan Açık Yüzme Havuzunun düzenleme yapılarak Açık Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi olarak faaliyet göstereceğini söyledi.  Kılınç, yapılan girişimler sonucunda Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan bir heyet geldiğini ve incelemelerde  bulunarak çalışmalar gerçekleştirildiğini bildirdi.

YENİDEN AÇIK YÜZME HAVUZU VE SPOR TESİSİ OLARAK FAALİYET VERECEK

Konu ile ilgili olarak yazılı açıklama yapan Kılınç, şunları ifade etti: “Enez Yolu Üzerinde bulunan Açık Yüzme Havuzumuz için yapılan girişimler ve çalışmalar neticesinde geçtiğimiz günlerde Edirne Milletvekilimiz ,Kefek Başkanımız ,MKYK Üyemiz Sayın Dr. FATMA  AKSAL’ın önderliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan bir heyet gelerek, incelemelerde  bulunarak çalışmalar gerçekleştirildi.

Sayın Dr. Fatma Aksal hanımefendinin takibiyle Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanımız  Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu  ve Yatırım İşleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Süleyman Şahin Beyin de  onayıyla toplanıp yeniden Açık Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi olarak faaliyet göstermeye devam edecektir.

Gençliğin ihtiyaçları ile gençliğe sunulan hizmet ve imkânlarına önem veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na , her zaman desteklerini, katkılarını  esirgemeyen  Edirne  Milletvekilimiz Sayın  Dr. Fatma Aksal‘a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da genç odaklı siyasetimize, hizmet anlayışımıza eser ortaya koymaya birlikte devam edeceğiz.

Hizmet odaklı çalışmaya ,durmadan yorulmadan ,gece gündüz demeden  devam ediyoruz.”

HABERİMİZ ETKİLİ OLDU

1995 yılında ihalesi yapılan ve inşaatına başlanılan, 2007 yılında hizmete açılan Açık Yüzme Havuzu ve Spor tesisini, 16 Ekim 2020 ve 17 Ağustos 2022 tarihlerinde gündeme getirmiştik. Son haberimizin ‘Bu tesisi tanıdınız mı?' adlı videosu yayınlandıktan dakikalar içerisinde Edirne Valiliğinince gazetemizden bilgi istenmişti. Havuzun Keşan Belediyesine verileceği kulislerde bilgi olarak dolaştı ancak yapılan girişimlerle havuzun düzenlenip eski günlerdeki gibi açık havuz ve spor tesisi olarak hizmet vereceği AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç tarafından bildirildi.

Gazete olarak bu bu tesisin yeniden eski günlerindeki gibi hizmet vermesini olumlu karşıladığımızı belirterek, emeği geçenlere teşekkür ederiz.

4 TEMMUZ 2007

16 EKİM 2020

14 AĞUSTOS 2022