HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Yardımcısı Cihan Yeşilırmak ile birlikte basın açıklaması yapan Anlar, güçlü rakip karşısında, oyuncularının bu haftaki oyunundan memnun olduğunu dile tetirdi.

Toplantıda ilk olarak konuşan Cihan Yeşilırmak, Keşanspor’da yıllardan beri futbolcu olarak görev yaptığını ve uzun bir aradan sonra yeniden Keşanspor’da forma giyerek geçen yıl şampiyonluk yaşadığını ifade ederek, “Futbolda bazı hedeflerim var. Saha içerisindeki yerimi gençlere bırakıyorum ve takımıma saha kenarından faydalı olmaya çalışacağım. Fatih hocamla konuştuk anlaştık ve yardımcılığını üslendim. Futbolda olduğu gibi antrenörlükte de ondan öğreneceklerim var. Bundan sonra yoluma bu şekilde devam edeceğim. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu hafta 3 puan aldık, oyuncularımızı kutluyorum” dedi.

Keşanspor Antrenörü Fatih Anlar da “Edirne Genç Aslanlar maçı zor bir karşılaşmaydı ama her şeye rağmen galip gelmeyi başardık” diye konuştu.

Maçtan önce hasta olan futbolcuların hastanede iğne olduktan sonra karşılaşmaya çıkarak mücadele ettiğini ve maçta bazı sakatlıkların da yaşandığı dile getiren Anlar, “Tüm oyuncularımı kutluyorum. Maça her ne kadar iyi başlayıp gol bulsak da bazı sakatlıklar oldu ve oyuncu değiştirmek zorunda kaldık. Biraz bocaladıktan ve kalemizde 1 gol yedikten sonra yine kontrolü elimize alıp 2. golümüzü bulduk. İlk yarıyı 2-1 önde, moralli bir şekilde tamamladık. Cihan kardeşimle birlikte rakibimizin önceki maçını izledik ve analiz yaptık. Planlarımızı sahaya yansıttık ve oyuncularımız da bunu iyi uygulayarak 3 puanı kazandık. Rakibimiz çok güçlü bir takım. Kendilerini de üstün mücadelelerinden dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Maçta 90 dakika boyunca kendilerini destekleyen taraftara da teşekkür eden Fatih Anlar, şunları söyledi: “Hem deplasmanda hem de evimizde bizleri yalnız bırakmadılar. Taraftarımızdan aldığımız gücü oyunumuza yansıtıyoruz. Tribünde, Keşanspor’a eski yıllarda hizmet etmiş birçok kişiyi gördüm. Çok mutlu oldum. Çünkü Keşanspor’a bir inanç ve destek var. Maçımızda bizleri destekleyen yönetimimize ve taraftarımıza teşekkür ediyorum.”

Önümüzdeki hafta Subaşı deplasmanına gideceklerini ve bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdüklerini aktaran Anlar, şöyle devam etti: “Halen hasta olan ve sakatlanan futbolcularımız var. Sağlık ekibimiz de oyuncularımızı yetiştirmek için çok iyi çalışıyor. Grubumuzdaki her takım bir birini yenecek düzeydedir. Hiç kimse; kesin şampiyonuz ya da bu takımı yeneriz diyemiyor. O yüzden her maçımıza sıkı çalışmamız lazım. Ona göre hazırlanıyoruz ve bu maçtan da 3 puan almak istiyoruz.”