Havva ORDU

Yenimuhacir Beldesi halkından Bekir Ordu’nun eşi, Recep Ordu ve merhum Ethem Ordu’nun anneleri, Çağatay, Berkay ve Berk Ordu’nun babaanneleri Havva Ordu vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü kılınan öğle namazının ardından Yenimuhacir’da toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Servet KIRBAŞ

Karasatı köyü halkından merhum Şahsine ve Adem Gökgür’ün kızı, merhum Ali Kırbaş’ın eşi, Meral Issı ve Birol Kırbaş’ın anneleri Servet Kırbaş (69) vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü ikindi namazının ardından Tahta Cami’den alınarak, Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fatma BİLGİ

Bahçeköy halkından merhum Osman ve Mübeccel Çınar’ın kızı, Mehmet Bilgi’nin eşi, Makbule Padem, Serpil Öztiken ve Mübeccel Karasu’nun anneleri, Güven Padem ve Mustafa Öztiken’in kayınvalideleri Fatma Bilgi vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından

Bahçeköy’de toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Elfide MAKİNACI

Barağı köyü halkından, Fikret Makinacı’nın eşi, Erdoğan Makinacı ve Aydoğan Makinacı’nın anneleri Elfide Makinacı (72) vefat etti. Cenazesi dün öğle namazının ardından Barağı Köyü’nde toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.