Tunay BÜÇKÜN

Yenimescit Mahallesi halkından Bozacı Mustafa Büçkün ve Ayşe Büçkün’ün oğulları, Hasan, Kudret, Azime ve Yaşar Büçkün’ün kardeşleri olan Tunay Büçkün vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından İki Minareli Çarşı Cami’nde alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

Hakime ARSLAN

Yeni Cami Mahallesi halkından merhum Ahmet ve Mehmet Ali Uybaş, merhume Selime, Aliye, Saadet ve Emine’nin kardeşi, merhum Mehmet Arslan’ın eşi, İbrahim Arslan’ın annesi, Bahriye Arslan’ın kayınvalidesi, Buse Deniz Karadeniz ve Seçkin Karadeniz’in babaannesi olan Hakime Arslan vefat etti. Cenazesi dün öğle namazının ardından Yeni Cami’den alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Özcan ÜSTÜNKOL

Ülkü Üstünkol’un eşi, Canan Üstünkol’un babası, Duru Özakbaş’ın dedesi olan inşaat mühendisi Özcan Üstünkol vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Yeni Cami’den alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.