Kadir GÜLEN

Yenimescit Mahallesi halkından, merhum Fethiye Gülen’in eşi, Serkan, Sezgin ve Kader Gülen’in babaları Kadir Gülen vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü öğle namazının ardından İki Minareli Çarşı Cami’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Tuncay DENİZ

İzzetiye Mahallesi halkından, merhum Süleyman Deniz ve Emine Deniz’in oğulları, Saniye Deniz’in eşi, Gizem ve İzel Deniz’in babaları, Özcan Ugar’ın kayınpederi, Olcay Deniz’in kardeşi Tuncay Deniz vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü öğle namazının ardından İzzetiye Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Atakan KOZAN

Keşan halkından, merhum Arslan ve merhume Medine Kozan’ın oğulları, Adnan Kozan’ın kardeşi, Ramazan, Cemil ve Hamit Kazan’ın yeğenleri Atakan Kozan vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü ikindi namazının ardından Özkaya Cami’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hanife GÜZEL

Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Halil Güzel’in eşi, Ümmügül Akın, merhum Recep Güzel, Nedim Güzel, Şengül Kandemir, Mehmet Güzel ve Ayşe Kaldı’nın anneleri, Fedai Akın, Remziye Güzel, Fatma Güzel, Recep Kandemir, İlknur Güzel ve Hasan Kaldı’nın kayınvalideleri Hanife Güzel vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü öğle namazının ardından Aşağı Zaferiye Mahallesi Cami’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

Naci DOYURAN

İzzetiye Mahallesi halkında, Mehmet Doyuran’ın oğlu, Eylem ve Tuğçe Doyuran’ın babaları, Nihal Doyuran’ın eşi Naci Doyuran vefat etti. Cenazesi geçtiğimiz Pazar günü ikindi namazının ardından İzzetiye Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.