MEHMET AYTAÇ

Bölgede asansör imalatı, montajı, revizyon ve servis hizmeti veren Kırsan Asansör, Dinçman İş Merkezi’ndeki ofisiyle Keşan’daki müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

“KARAKAYA: ASANSÖR BAKIMI İHMAL EDİLMEMELİ”

Kırsan Asansör Yetkilisi Kubilay Han Karakaya ile asansör bakımının önemi üzerine bir değerlendirme yaptık. Editörümüz Mehmet Aytaç’ın sorularını yanıtlayan Kubilay Han Karakaya, Kırsan Asansör olarak 40 yıldır birçok il ve ilçede hizmet verdiklerini belirtti. Keşan’a uzun süredir çeşitli projeleri için geldiklerini kaydeden Karakaya, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için burada da ofis açtıklarını kaydetti.

Asansör bakımının önemine değinen Karakaya; “Asansör, inşaat projelerinin en önemli noktalarından biridir. Apartmanlarda ikamet eden vatandaşlar için asansör en büyük ihtiyaçtır. Bu yüzden asansörlerin sorunsuz ve sağlıklı çalışması için bakımlarının periyodik olarak mutlaka yapılması gerekmektedir. Apartman yöneticileri ve yönetim firmaları yetkilileri, site sakinlerinin konforu ve güvenliği için bu konuda duyarlı ve hassa olmalarını gerekiyor. Bakımı zamanında yapılmayan asansörler, apartmanda yaşayan vatandaşların hem rahatını kaçırabilir hem de güvenliğini tehlikeye atabilir. Zaten Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın bu konuda açık yönetmelikleri mevcut. Bizler de TSE, İSO ve CE standartlarındaki hizmetimizle sektörde 40 yıldır halkımıza hizmet etmeyi sürdürüyoruz” dedi.

Karakaya, açıklamalarının sonunda Keşanlı vatandaşların yeni yılını da kutladı.