ERDOĞAN DEMİR

 Keşan için birçok plan ve projesi olduğunu belirten Vekil Adayı Yazgan: "Edirneli hemşehrilerimin omzuna yük olan Enez-Keşan Karayolu ve Hamzadere Barajı'nın inşasını ivedilikle halledeceğiz." dedi.
Vekil aday adaylığını açıkladığı günden bu yana büyük bir özveriyle çalışan ve siyasetiyle Edirne halkının takdirini kazanan Baran Yazgan ilçe ilçe dolaşarak esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor.  Keşan’a da  gelenVekil adayı  Yazgan, bir dizi kurum ve kuruluş ziyaretlerde bulundu.

 İlçe örgütüyle birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde vekil adayı Yazgan, halkın ve esnafın sorunlarını dinledi. 

Öte yandan Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Sapçı ile de bir araya gelen Yazgan, iş dünyasındaki sorunlara ilişkin istişarelerde bulunarak vaatlerini açıkladı.

 Keşan'ın en önemli sorununun 30 yıldır konuşulan ancak çözülemeyen Enez-Keşan Karayolu olduğu belirten Yazgan, mevcut yolu en kısa sürede insanı şartlarda kazaların olmayacağı ve kolay ulaşım sağlanacak hale getireceklerini sözünü verdi. İş dünyasının sorunlarını bildiğini belirten Yazgan:" Ben de içinizden biriyim. Dertlerinizi biliyorum. İktidarımız döneminde iş insanları, esnafın, üreticilerin sırtından vergi yükünü kaldıracağız." dedi.
"KOLTUKTA OTURMAYACAĞIZ"
Bu ziyaretlerinin hemen ardından Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz ve yönetimini ziyaret eden Yazgan Hamzadere Barajı'nın bitirilmesi için en hızlı şekilde çalışacağının sözünü verdi. Kendisinin Ankara'ya kapanan bir vekil olmayacağının altını çizen Yazgan:" Kendi seçim sahamızda sorunları hızlıca tespit edip sorunu kökünden halleden bir vekil olacağım." dedi.