ERDOĞAN DEMİR

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi’nin 17/07/2023 tarihli ve 1554 Sayılı Adli Yargı Kararnamesi ile Keşan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sesli’nin Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcılığı’na atanmasının ardından, Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Hilal Bozdağ, geçtiğimiz pazartesi günü Keşan’daki görevine başladı.

Keşanlı basın mensupları Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı, Gazetemiz Haber Sorumlusu,  Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni  ve İGFA Edirne Temsilcisi Erdoğan Demir, Gündem Saros Gazetesi ve İHA Keşan Muhabiri İlker Gürel, Volkan Gazetesi ve DHA Muhabiri H.Ünsal Yücel ile Keşan Online ve AA Muhabiri Gökhan Aksoy, dün Bozdağ’a hoşgeldin ziyaretinde bulundu.

Bozdağ ziyaret nedeniyle Keşanlı basın mensuplarına teşekkür etti. Basın mensupları da Bozdağ’a Keşan’daki görevinde başarılar diledi.

BOZDAĞ’IN GÖREV YAPTIĞI YERLER 

Çorlu Cumhuriyet Savcılığı, Araban Cumhuriyet Savcılığı, Kadınhanı Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimliği, Adalet Bakanlığı İcra İşleri Dairesi Başkanlığı Tetkik Hakimliği, Antalya Cumhuriyet Savcısı, Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı, Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı.