HABER MERKEZİ

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan  Cumhuriyet Halk Partili 40  Belediye Başkanından oluşan heyet ile birlikte 6 Şubat 2023 tarihinde hepimizi derinden yaralayan ve büyük can ve mal kaybına sebep olan deprem bölgesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Heyet, Malatya ile başlayan ziyaret programda konteyner kentlerin ziyaret etti, depremden zarar gören vatandaşlar ile bir araya geldi.

Trakya’nın tek kadın Belediye Başkanı  Özlem Becan yaptığı sosyal medya paylaşımında “Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları olarak depremzede vatandaşlarımız ile bir araya geliyor, acılarını paylaşıyor, işbirliği içerisinde tüm imkanlarımızı onlar için seferber ediyoruz. Gün, kenetlenme günü. Gün, bir olma, birlik olma günü. Bu güzel ülkenin insanları olarak bu kara günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

Depremzedelerle bir araya gelen heyet ihtiyaç listesini oluşturdu. Belediye Başkanları bölgelerine dönüş yaptıktan sonra depremden zarar gören vatandaşlar için tüm imkanları seferber edecek ve acılı ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak.