ERDOĞAN DEMİR

Yaklaşık 2.5 ay önce kendi yerini açan ve Keşanlılara hizmet vermeye başlayan Taner Ercan’ı işyerinde ziyaret eden haber sorumlumuz Erdoğan Demir bu ilginç meslek hikayesini kendisinden dinledi.

Ercan, kendisinin Keşanlı olduğunu ve Diş Hekimi Gökçe Ercan ile evli olduğunu belirterek, “Uzun yıllar Türkiye’nin önemli kurumlarında çalıştım ve emekli oldum. Emekli olduktan sonra 3 tane bel fıtığım ortaya çıktı. Ameliyat dediler, uzun yıllar ameliyat olmaktan uzak durmaya çalıştım.  Kendime nasıl iyi geliri neler yapabilirim diye düşündüm. Araştırmalara girdim, bu araştırmalar eğitimlere dönüştü. Türkiye’nin en ünlü masaj eğitmenlerinden masajlar ve eğitimler aldım. Bakanlık tarafından yapılan sınavlarda başarılı olarak masaj terapisti belgemi aldıktan sonra Keşan’ımıza sağlık anlamında, bel boyun sırt, diğer sorunlarla ilgili masajlarımızı yapmak için bir mekan kazandırmak istedik. Bununla ilgili de çalışmalarımıza başladık. 2.5 ay önce kendi yerimizi açtık. Bu konuda sorunları olan Keşanlı hemşerilerimizi de bekliyoruz. İnsanlar genel anlamda böyle bir şeyi daha önce görmedikleri için zamanla duyuluyor. Ağrıları olmayan insan yok, sağlık açısından olması gereken sürekliliği gerekli bir konu. Bu konuyla ilgili talepleri var. Tanındıkça ilginin çok daha fazla olacağına inanıyorum.” dedi.

Muhtarın kanalizasyonu bahçesine akan vatandaş şikayetçi Muhtarın kanalizasyonu bahçesine akan vatandaş şikayetçi

Ercan, işyerinde Medikal Masaj, Medikal Kupa Masajı, Derin Doku Masajı, Sporcu Masajı, Gebe Masajı, bebek Masajı, İsveç Masajı, Aromaterapi masajı, Lomi Lomi Masajı, Selülit Masajı, Thai Masajı, Refleksoloji, Bali Masajı, kayro plaktik hizmetlerini verdiğini de belirtti.

Editör: BÜLENT SAYLAM