BÜLENT SAYLAM

Geçen yıl da 1. olan Keşan Koton Mağazası, kupayı bu sene de kaptırmadı. Mağazanın başarısı nedeniyle, Bendis’in hediyesi olan şampiyonluk pastası kesildi.

Mağazada yapılan kutlamaya; İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. yöneticisi Aydın İstek, Koton Perakende Direktörü Merter Demir, mağaza Müdürü Sevinç Çelebi Işık ve personeli katıldı.

Şampiyonluğun mağaza çalışanlarının bir başarısı olduğunu dile getiren Merter Demir, “Bu bir ekip işidir. Koton’un şampiyonlar şampiyonu sizsiniz. Her birinizi tebrik ediyorum.” dedi.

Mağaza Müdürü Sevinç Çelebi Işık da “İnandık ve sonunda başardık. Geçen yıl da biz birinciydik. Bu yılda kupamızı kaptırmadık. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Mağazanın başarını pasta ile kutlayan İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. yöneticisi Aydın İstek ise şunları ifade etti: “Bendis içerisindeki mağazalarımız bundan önce de göstermiş olduğu performansla, bölgede ciddi bir çalışma olduğunu ortaya koymuştur. Bendis’teki Koton Mağazamızda çalışan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Çok özenli ve güzel bir çalışma ortaya koydular. Üst yönetimi de kutluyorum. Bu arada kendi ekibimizi de tebrik ediyorum. Bendis yönetimi de her mağazayla tek tek ilgileniyor. Bunlar takım çalışmasının bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Koton mağazası ikinci kez ödülünü aldı ve üçüncü şampiyonluktan sonra bu büyük kupa bu mağazamızda kalacak. Ben şimdiden bunu götürmeyin diyorum. Çünkü önümüzdeki yıl da burada kalacaktır. Tüm arkadaşları tebrik ediyorum.”

Bendis AVM yönetimi de Keşan Koton mağazasının 1.lik ödülünü alması nedeniyle mağaza personelini ödüllendirdi.

Kutlama etkinliği, şampiyonluk pastasının kesilmesiyle sona erdi.