BÜLENT SAYLAM

Ülkede yaşanan 'Asrın Felaketi' olarak adlandırılan depremde yüzlerce depremzedenin Keşan'a geldiğini ifade eden Keşan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mutlu Gezer bir nebze de olsa depremzedelere destek olmak istediklerini belirtti.

Keşan'a gelen depremzedelerin kesinlikle çekinmeden saç sakal kesimine gelme çağrısında bulunan Başkan Mutlu Gezer, Bu uygulamaya birçok berberin ve Kuaförün katıldığını da söyledi.

Keşan Berberler ve Kuaförler Odasının önderliğinde Keşan Belediyesi ve Keşan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte böyle bir uygulamaya gönüllü olarak geçtiklerini söyleyen Gezer, “Depremin yaşandığı ilk günden beri elimizden gelen her şeyi yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

Keşan Berberler ve Kuaförler esnaf Odamızca yaptığımız çağrı üzerine değerli üye berberlerimiz ve kuaförlerimiz Keşan daki depremzedelere küçük de olsa bir katkımızın olması için ücretsiz saç kesimi ve tıraş etme kararını aldık… İlçemize gelen depremzede kardeşlerimizin kesinlikle sıkılmadan gelip tıraşlarını olmalarını istiyoruz. Çünkü biz abi kardeş gibiyiz aynı vatan ve aynı toprakların insanlarıyız. Keşan İlçemizde bu uygulamaya birçok berber kuaför arkadaşımızın katıldığını görüyoruz…. Diğer meslektaşlarımızın da bu uygulamaya katılmasını bekliyoruz ve ayrıca uygulamaya katılan meslektaşlarımı gönülden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.