BÜLENT SAYLAM

Açılışa Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, eski Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek, DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı Kerem Harmanlı, CHP 3. sıra milletvekili adayı Ufuk Kanışkan, MHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu, SP Yönetim Kurulu Üyesi Ali Zontul, MHP 1. sıra adayı Ali Özer, MHP 2. sıra adayı Ayvaz Yalaza, Vatan Partisi 2. sıra adayı Çetin Alabak, Bağımsız milletvekili adayı Ergin Arslan, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Uğurcan Urgan, İl Genel Meclis Üyeleri Erdoğan Gümülcineli ve Erdinç Can, Keşan Belediye Meclis Üyeleri, ESTAB Başkanı Süleyman Gürsel Paçaman, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

ALPCAN DEMİR: AMACIMIZ KEŞAN’DA REKLAM SEKTÖRÜNE YARATICI VE ÖZEL BİR KATKI SAĞLAMAK

Açılışta konuşan BİBU Reklam Ajansı sahibi Alpcan Demir, ajansın 2012 yılından beri yayın hayatına devam eden www.kesanpostasi.com sitesinin de yayın organı olduğunu belirterek, "Ajansımızda reklam hizmetlerinin yanında program çekimlerinin yapılacağı bir stüdyo da bulunuyor. Amacımız Keşan'da reklam sektörüne daha farklı, yaratıcı ve özel bir katkı sağlamak. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan ve sevincimizi paylaşan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Açılışta konuşma yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da BİBU Reklam Ajansı'nın hayırlı olmasını dileyerek, "Keşan'da böyle bir ajansın açılması ilçemizin gelişimi için önemli bir adım. Alpcan Demir'i tebrik ediyor ve başarılar diliyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından BİBU Reklam Ajansı'nın açılışı kurdele kesilerek yapıldı. Açılış sonrasında davetliler ajansın merkezi ve stüdyosunu gezerek Alpcan Demir'e tebriklerini iletti.

ERDOĞAN DEMİR’DEN AÇILIŞA KATILANLARA TEŞEKKÜR

Gazeteci Erdoğan Demir, oğlu Alpcan Demir’in sahibi olduğu BİBU Reklam Ajansı’nın açılışına katılanlara şu ifadelerle teşekkür etti: “STK temsilcileri, muhtarlar, tüm dost ve akrabalarımız ile arkadaşlarımıza ve açılışımıza çiçek gönderen dostlarımız ile açılışımızı gönderdikleri telgraf ve mesajla kutlayan herkes ile törenimizin sunuculuğunu yapan gazeteci arkadaşım Adem Katılmış, açılışımızın fotoğraf ve videosunu çeken Stüdyo Kadraj Sahipleri Osman Alan, Olcay Bozdoğan ile ekibine, desteklerini esirgemeyen gazeteci İlkay Özel ile Koray İkizler, Mutlu Ok, Berkay Demir, Av. Berkay Çınar ve Ata Yalçın'a teşekkürlerimi sunarım.”

Medya Keşan Gazetesi olarak BİBU Reklam Ajansı sahibi Alpcan Demir'e bol ve bereketli kazançlarının olmasını dileriz.