Bağımsız Türkiye Keşan Belediye Başkan Adayı Cem Yavaş ve İpsala Belediye Başkan Adayı Emre Demir gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Haber Editörü Mehmet Aytaç ile görüşen Yavaş ve Demir, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalara devam ettiklerini belirterek, seçimlerin hayırlı olmasını dilediler.

Cem Yavaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Buradan öncelikle Keşan halkına selamlarımı iletiyorum. Keşan’ımızda 12 tane siyasi partimizden çıkan adaylar var onlara da başarılar diliyorum. Keşan’ımızı güzelleştirmek için yaptığımız çalışmalarda Keşan’ın tüm mahalle muhtarlarına buradan selamlarımı iletiyorum. Keşan’ımızı yönetmek için tüm muhtarlar ile çalışacağımızı ümit ediyorum. Eğer seçimi kazanırsak, inşallah kazanacağız. Öncelikli olarak Keşan’a en iyi hizmeti yapabilmemiz için mahallelerimizin nelerin eksik olduğunu önce muhtarlarımızla birlikte tespit edeceğiz ve ondan sonra işe başlayacağız. İlköğretim öğrencilerimizin ulaşımlarını ücretsiz karşılayacağız. Bebekli ailelerde süt kart vereceğiz. Belediye olarak tanzim satış yerleri açacağız. Kapımız vatandaşımıza daima açık olacak” şeklinde konuştu.