ERDOĞAN DEMİR

İlçe Başkanı Çakır, “Ön seçimin öncesinde, seçim esnasında ve sonrasında özveriyle görev yapan il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize, kadın kollarımıza ve parti üyelerimize teşekkür ediyorum. Uzun yıllar unutulmayacak bir ön seçim yaşamamız için büyük çaba sarf eden, içlerinden biri olmaktan her zaman gurur duyduğum gençlik kollarımıza ayrıca teşekkür ediyorum, hepsinin gözlerinden öpüyorum.”

KEHAYKO'dan sokak hayvanları yasa tasarına tepki KEHAYKO'dan sokak hayvanları yasa tasarına tepki

BU YARIŞIN YALNIZCA BİR TANE KAZANANI VAR KURTULUŞUN VE KURULUŞUN PARTİSİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ

Çakır, yaşanan demokrasi şöleni ile ilgili olarak şunları söyledi: “30 Aralık Cumartesi günü Keşanspor Düğün Salonunda tam anlamıyla bir demokrasi şöleni yaşadık. Partililerimiz sadece Keşan’a ve Edirne’ye değil bütün Türkiye’ye çok önemli bir mesaj verdiler. Sabahın erken saatlerinden itibaren salona akın eden çok kıymetli Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri son ana kadar coşkuyu hiç eksiltmediler.  Cumartesi günü partimizin sandığı yıllardır nasıl özlemle beklediğini, hasretini nasıl çektiğini gördük. Genciyle yaşlısıyla üyelerimiz partilerine, adaylarına sahip çıktılar. Belediye başkanlığı için beş aday adayımız, il genel meclisi üyeliği içinse 17 aday adayımız yarıştılar. Bu yarışın sonunda Mehmet Özcan belediye başkan adayımız; Sezgin Gündoğdu, Vedat Koyuncu, Alaaddin Öztürk, Mehmet Güneş Yılmaz ve Olgu Karataşoğlu ise il genel meclisi üyesi adaylarımız olarak seçildiler. Daha önce de ifade ettim şimdi bir kere daha buradan söylemek istiyorum. Bu yarışın kaybedeni yok, yalnızca bir tane kazananı var. O da 100 yıllık şanlı bir geçmişi olan, kurtuluşun ve kuruluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi. Artık kendi içimizdeki yarış sona erdi. Şimdi yeniden yekvücut olup sahaya çıkıyoruz. Asıl yarış şimdi başlıyor. Bu saatten sonra Keşan’ın bütün sokakları, bütün caddeleri, bütün mahalleleri. Bütün meydanları bizim. Geceler bizim, gündüzler bizim. Halkımızla kucaklaşmak için, onların derdine derman olmak için yola çıkıyoruz; durmamak üzere, dinlenmek üzere yola çıkıyoruz; emaneti geri almak üzere yola çıkıyoruz.

ÇAKIR’DAN İLÇE YÖNETİMİ, KADIN KOLLARI, GENÇLİK KOLLARI VE ÜYELERE TEŞEKKÜR

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır açıklamasını şöyle sonlandırdı: “Bütün aday adaylarımızı ve ön seçimde başarı elde eden adaylarımızı bir kere daha tebrik ediyorum. Cumhuriyet Halk Partili olmanın onurunu bana bir kere daha yaşatan ve bütün memleketi kendilerine hayran bırakan çok kıymetli partililerime sonsuz şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Ön seçimin öncesinde, seçim esnasında ve sonrasında özveriyle görev yapan il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize, kadın kollarımıza ve parti üyelerimize teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü en sona saklıyorum. Uzun yıllar unutulmayacak bir ön seçim yaşamamız için büyük çaba sarf eden, içlerinden biri olmaktan her zaman gurur duyduğum gençlik kollarımıza ayrıca teşekkür ediyorum, hepsinin gözlerinden öpüyorum.”

Editör: BÜLENT SAYLAM